Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Soutěž o Nejkrásnější nádraží: Hlasování zahájeno

Soutěž o Nejkrásnější nádraží: Hlasování zahájeno

25.8.2017 – autor: REDAKCE

Bylo zahájeno hlasování v soutěži o Nejkrásnější nádraží. Smyslem akce je zlepšit prostředí stanic a zastávek, motivovat vlastníky a správce k zodpovědnější péči o svěřený majetek a zvýšit zájem veřejnosti o cestování vlakem.

Nejkrásnější nádraží: Hlasování zahájeno

V těchto dnech bylo zahájeno hlasování v dalším ročníku soutěže o Nejkrásnější nádraží. Kandidáty na titul navrhuje veřejnost, která také rozhoduje o vítězi. V soutěži, která se poprvé uskutečnila v roce 2007, můžete v tuto chvíli nominovat své oblíbené nádraží. Nominace se uzavírají 9. září, následovat bude hlasování, jež bude ukončeno 10. října. Výsledky budou zveřejněny 11. listopadu.

Více o soutěži a elektronické formuláře najdete na www.nejdrazi.cz


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

Zemřel kolega Michal HeindlZemřel kolega Michal Heindl

19.3.2021 - Dnešní doba je velmi náročná. Do toho všeho občas přijde zpráva, kterou člověk nechce slyšet. Stejně tomu bylo i 18. 3. 2021, kdy se ráno rozletěla do světa zpráva o úmrtí Michala Heindla, našeho kamaráda a kolegy z plzeňského… »

Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie

3.3.2021 - Koronavirus v uplynulém roce výrazně omezil možnosti cestování, což se týkalo i nejzranitelnější skupiny obyvatel, osob se zdravotním handicapem. České dráhy navzdory tomu loni zajistily 4 584 objednaných přeprav… »

ČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém krajiČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém kraji

2.3.2021 - České dráhy zajistí regionální dopravu v Olomouckém kraji i po roce 2022. Zástupci ČD a Olomouckého kraje podepsali začátkem ledna příslušnou desetiletou smlouvu. Kontrakt se týká provozního souboru Elektrická síť – střed a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika