Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Soutěž o Nejkrásnější nádraží: Hlasování zahájeno

Soutěž o Nejkrásnější nádraží: Hlasování zahájeno

25.8.2017 – autor: REDAKCE

Bylo zahájeno hlasování v soutěži o Nejkrásnější nádraží. Smyslem akce je zlepšit prostředí stanic a zastávek, motivovat vlastníky a správce k zodpovědnější péči o svěřený majetek a zvýšit zájem veřejnosti o cestování vlakem.

Nejkrásnější nádraží: Hlasování zahájeno

V těchto dnech bylo zahájeno hlasování v dalším ročníku soutěže o Nejkrásnější nádraží. Kandidáty na titul navrhuje veřejnost, která také rozhoduje o vítězi. V soutěži, která se poprvé uskutečnila v roce 2007, můžete v tuto chvíli nominovat své oblíbené nádraží. Nominace se uzavírají 9. září, následovat bude hlasování, jež bude ukončeno 10. října. Výsledky budou zveřejněny 11. listopadu.

Více o soutěži a elektronické formuláře najdete na www.nejdrazi.cz


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

Vyjel jubilejní 800. Mattoni expressVyjel jubilejní 800. Mattoni express

15.2.2024 - Ze stanice Vojkovice nad Ohří se 16. ledna odpoledne vydal na cestu jubilejní 800. Mattoni express, kterým ČD Cargo ve spolupráci s dopravcem Railsystém zajišťuje přepravu nealkoholických nápojů společnosti Mattoni 1873 z Kyselky do… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika