Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Rybářská špička cestovala na šampionát vlaky Českých drah

Rybářská špička cestovala na šampionát vlaky Českých drah

4.6.2015 – autor: VÁCLAV RUBEŠ

Na první juniorské mistrovství světa v lovu kaprů, které se uskutečnilo nedaleko Kutné Hory, zamířila velká část soutěžících i diváků vlaky Českých drah. Od středy 27. května do soboty zajistil národní dopravce jakožto partner mistrovství nejen transfer svými spoji, ale také návaznou dopravu autobusy z kutnohorského nádraží do centra dění u jezera Katlov.

Rybářská špička cestovala na šampionát vlaky Českých drah

Akce pod záštitou rybáře a cestovatele Jakuba Vágnera se zúčastnilo celkem čtrnáct týmů a kromě domácího výběru přijeli změřit síly vyznavači rybolovu ze Slovenska, Anglie, Nizozemska, Norska, Švédska, Dánska, Německa, Itálie, Polska, Ukrajiny, USA, Maďarska nebo Rumunska. Z vítězství se díky třem úlovkům o celkové váze bezmála 50 kg těšili Italové.

Kromě rybolovu byl pro návštěvníky připraven také bohatý doprovodný program, sobotní zábavu pro děti zajistily České dráhy.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Jižní expresy pojedou přes prázdniny podle výlukového řáduJižní expresy pojedou přes prázdniny podle výlukového řádu

2.7.2022 - Po tříměsíční výluce na koridoru z Prahy do Českých Budějovic se na trať začátkem prázdnin znovu vrací vlaky. Plánované obnovení provozu dálkových spojů Jižní expres, Vltava a Lužnice na trase Praha – Tábor – Veselí nad… »

Preventivní vlak bezpečné železnice vyjel do další sezonyPreventivní vlak bezpečné železnice vyjel do další sezony

27.6.2022 - Po dvouleté přestávce zaviněné protiepidemickými opatřeními se na koleje vrátil Preventivní vlak bezpečné železnice, společný projekt Správy železnic, Českých drah a ČD Cargo. Během května absolvoval celkem čtyři zastávky.… »

Na lokálky u Řípu vyjel zvláštní vlak Na lokálky u Řípu vyjel zvláštní vlak

21.6.2022 - Putování Podřipskými lokálkami – tak se jmenovala akce, kterou první květnovou sobotu uspořádal podřipský patriot a strojvedoucí OŘOD Západ SLČ Straškov Jan šafránek. Červená souprava s názvem Podřipská střela složená ze… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika