Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ROCky si připsal další úspěšný rok

ROCky si připsal další úspěšný rok

22.10.2018 – autor: JOSEF HOLEK

Táborský hotel Palcát hostil další konferenci v rámci projektu ROCky. V rámci něj si zaměstnanci Regionálních obchodních center Českých drah v průběhu celého roku zlepšovali osobnostní dovednosti tak, aby při jednání s krajskými samosprávami byli co nejúspěšnější. Blanka Havelková, předsedkyně představenstva Dopravního vzdělávacího institutu, doplnila, že DVI spolu s dalšími vzdělávacími agenturami připravoval workshopy pro zaměstnance ke zvládnutí různých témat, která ROC obvykle řeší a je na ně nutné reagovat.

ROCky si připsal další úspěšný rok

Lektoři s posluchači řešili slabé i silné stránky ROC a jejich rozvoj. Táborské konference s názvem Neztrátová regionální doprava již od roku 2019, jež se uskutečnila v úterý 9. a ve středu 10. října, se zúčastnila stovka zaměstnanců ROC z celé republiky. Při konferenci byli rozděleni do skupinek, přičemž připravovali prezentace na témata osobní náklady, náklady spojené s vedením vlaku, oblast nákladů na provoz a údržbu vozidel, ostatní náklady a výnosy. Druhý den své nápady prezentovali managementu ČD. Konference se zúčastnili i zástupci personálního odboru, který na projektu taktéž pracuje, náměstek generálního ředitele pro obchod Michal Štěpán a ředitel odboru regionální dopravy Jiří Ješeta.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 4

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika