Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ROCky si připsal další úspěšný rok

ROCky si připsal další úspěšný rok

22.10.2018 – autor: JOSEF HOLEK

Táborský hotel Palcát hostil další konferenci v rámci projektu ROCky. V rámci něj si zaměstnanci Regionálních obchodních center Českých drah v průběhu celého roku zlepšovali osobnostní dovednosti tak, aby při jednání s krajskými samosprávami byli co nejúspěšnější. Blanka Havelková, předsedkyně představenstva Dopravního vzdělávacího institutu, doplnila, že DVI spolu s dalšími vzdělávacími agenturami připravoval workshopy pro zaměstnance ke zvládnutí různých témat, která ROC obvykle řeší a je na ně nutné reagovat.

ROCky si připsal další úspěšný rok

Lektoři s posluchači řešili slabé i silné stránky ROC a jejich rozvoj. Táborské konference s názvem Neztrátová regionální doprava již od roku 2019, jež se uskutečnila v úterý 9. a ve středu 10. října, se zúčastnila stovka zaměstnanců ROC z celé republiky. Při konferenci byli rozděleni do skupinek, přičemž připravovali prezentace na témata osobní náklady, náklady spojené s vedením vlaku, oblast nákladů na provoz a údržbu vozidel, ostatní náklady a výnosy. Druhý den své nápady prezentovali managementu ČD. Konference se zúčastnili i zástupci personálního odboru, který na projektu taktéž pracuje, náměstek generálního ředitele pro obchod Michal Štěpán a ředitel odboru regionální dopravy Jiří Ješeta.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 4

Další články této rubriky

Rekonstrukcí projde poslední část Fantovy budovyRekonstrukcí projde poslední část Fantovy budovy

18.6.2024 - Správa železnic hodlá na konci roku zahájit druhou část rekonstrukce interiéru ve Fantově budově na pražském hlavním nádraží. Důležitou podmínkou k samotnému zahájení stavby je právě vypsané výběrové řízení na… »

Budoucí železničáři úspěšně absolvovali zkoušky dospělostiBudoucí železničáři úspěšně absolvovali zkoušky dospělosti

14.6.2024 - Studenti oboru Provoz a ekonomika dopravy SŠES Praha 10 absolvovali 14. května praktické maturitní zkoušky, přičemž jedna z částí se konala i v prostorech OCÚ Střed ve Vršovicích. Žáci znalosti předvedli na čtveřici hnacích… »

Lužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonuLužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonu

12.6.2024 - O víkendu 11. a 12. května se v Lužné u Rakovníka uskutečnil letošní první parní víkend. Po oba dny se konalo tradiční komentované představení nejzajímavějších strojů na tamější točně. »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika