Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Restaurační vozy ČD nově nabízejí podzimní menu

Restaurační vozy ČD nově nabízejí podzimní menu

7.11.2023

Cestující, kteří zavítají do jídelních vozů ČD Restaurant, si mohou od 4. října vybrat z nové podzimní nabídky. Na své si opět přijdou jak vegetariáni, tak milovníci sladkého.

Restaurační vozy ČD nově nabízejí podzimní menu

Novinky podzimního menu byly už tradičně připraveny ve spolupráci s Národním týmem Asociace kuchařů a cukrářů ČR a v sezonní nabídce nechybí ani vegetariánský pokrm nebo sladká tečka. Podzimní menu obsahuje houbový krém se smaženými bramborami, řepové krupeto s marinovaným sýrem feta, guláš z vepřových líček, žemlový knedlík se špekem, nakládaná červená cibule, makovec s povidlovou náplní a čokoládovým krémem. Kromě sezonních jídel si cestující mohou pochutnat i na stálé nabídce, jejíž ikonickou položkou je svíčková. Nejprodávanějším jídlem posledních let je pak další klasika, kuřecí řízek. Již pátým rokem nabízejí jídelní vozy ve spolupráci s pivovarem Chroust vlastní řemeslné pivo Union, které je u cestujících velmi oblíbené i díky etiketě se železničním motivem.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika