Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Rekonstrukce výpravních budov pokračuje

Rekonstrukce výpravních budov pokračuje

5.8.2021 – autor: JOSEF HOLEK

Správa železnic pokračuje i v letošním roce v obnově nádražních budov po celé republice. Zrekonstruuje nebo opraví celkem 114 objektů, které získají moderní odbavovací prostory i zázemí pro zaměstnance. Do konce června už bylo dokončeno 28 objektů.

Rekonstrukce výpravních budov pokračuje

Jedná se například o budovy v Milevsku, Strakonicích, Horažďovicích, Hrušovanech nad Jevišovkou- Šanově, Třebíči, Sedlčanech, Kadani, Ivanovicích na Hané, Krnově-Cvilíně, Loukách nad Olší, Kunčicích pod Ondřejníkem, Olomouci-Řepčíně, Šumperku či Kroměříži.  Správa dále opravuje Fantovu budovu na pražském hlavním nádraží, pracuje i na opravách budov v Českých Budějovicích, Hradci Králové, Havířově, Plzni nebo Berouně a připravuje rekonstrukci komplexu budov na pardubickém nádraží. Ve stanicích Praha-Vysočany a Vsetín vyrostou nové výpravní budovy.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 3.33

Další články této rubriky

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČDMoravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

24.9.2023 - Jsou lepší Moravské dráhy, nebo České dráhy? V kampani, která chce vyzdvihnout pohodlí a moderní výbavu v nových vlacích ČD, to řeší Moravák od Kyjova a vegan „z Prahe“. V zápletce založené na odvěké rivalitě Čech a… »

Nymburské nádraží získá novou podobuNymburské nádraží získá novou podobu

23.9.2023 - Přestavba hlavního nádraží v Nymburce, kterou připravuje Správa železnic, vznikne podle návrhu architekta Tomáše Hanuse. Odborná komise architektonicko-urbanistické soutěže vybrala mezi 17 účastníky jednomyslně právě jeho… »

ČD Cargo pořídí dalších 12 lokomotiv TraxxČD Cargo pořídí dalších 12 lokomotiv Traxx

22.9.2023 - Dceřiná společnost Českých drah ČD Cargo objednala dalších 12 lokomotiv typu TRAXX 3 MS vybavených palubním systémem Atlas (ETCS Level 2, Baseline 3). Lokomotivy by měly být dodány nejpozději v první polovině roku 2026. Hodnota… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika