Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Rekonstrukce výpravních budov pokračuje

Rekonstrukce výpravních budov pokračuje

5.8.2021 – autor: JOSEF HOLEK

Správa železnic pokračuje i v letošním roce v obnově nádražních budov po celé republice. Zrekonstruuje nebo opraví celkem 114 objektů, které získají moderní odbavovací prostory i zázemí pro zaměstnance. Do konce června už bylo dokončeno 28 objektů.

Rekonstrukce výpravních budov pokračuje

Jedná se například o budovy v Milevsku, Strakonicích, Horažďovicích, Hrušovanech nad Jevišovkou- Šanově, Třebíči, Sedlčanech, Kadani, Ivanovicích na Hané, Krnově-Cvilíně, Loukách nad Olší, Kunčicích pod Ondřejníkem, Olomouci-Řepčíně, Šumperku či Kroměříži.  Správa dále opravuje Fantovu budovu na pražském hlavním nádraží, pracuje i na opravách budov v Českých Budějovicích, Hradci Králové, Havířově, Plzni nebo Berouně a připravuje rekonstrukci komplexu budov na pardubickém nádraží. Ve stanicích Praha-Vysočany a Vsetín vyrostou nové výpravní budovy.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 3.33

Další články této rubriky

RegioNova vyjede v nátěru PIDRegioNova vyjede v nátěru PID

3.3.2024 - Cestující se na tratích už brzy setkají s motorovou jednotkou Českých drah řady 814 RegioNova v barvách Pražské integrované dopravy (PID). V novém kabátku vyjede jedna dvouzová na tratích v okolí Rakovníku a jedna třívozová… »

Z Liberce do Frýdlantu a Desné jezdí nové noční vlakyZ Liberce do Frýdlantu a Desné jezdí nové noční vlaky

2.3.2024 - Ve spolupráci s Libereckým krajem zavedly České dráhy od 5. února nové noční vlaky z Liberce do Frýdlantu v Čechách a do Desné. Tyto nové spoje jezdí z krajského města od neděle do čtvrtka vždy ve 23:35 a doplní stávající… »

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika