Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Ředitelem odboru komunikace ČD se stal Petr Nešpůrek

Ředitelem odboru komunikace ČD se stal Petr Nešpůrek

23.8.2023

Novým ředitelem odboru komunikace Českých drah se stal Petr Nešpůrek. Do funkce jej jmenoval předseda představenstva a generální ředitel společnosti Michal Krapinec. Nešpůrek je zkušený manažer v oblasti mediálních strategií a plánování a nadšenec pro digitální marketing.

Ředitelem odboru komunikace ČD se stal Petr Nešpůrek

Dosud působil například na pozici Trading Executive Director v Publicis Group, která je součástí třetí největší komunikační skupiny na světě, nebo jako Managing Director a Print and Digital Director ve společnosti OMD Czech. „V následujícím období se chci zaměřit na posílení povědomí o Českých drahách jako o stabilním, důvěryhodném a spolehlivém dopravci, který neustále inovuje své služby poskytované zákazníkům ať už v tuzemsku, nebo na mezinárodních spojích,“ řekl Nešpůrek. „Pozice ředitele odboru komunikace je komplexní a vyžaduje znalosti z oblasti strategie, komunikace a marketingu. Se svými dosavadními profesními zkušenostmi a výsledky nás Petr přesvědčil o tom, že je tím nejvhodnějším kandidátem, který se s námi bude dále podílet na budování značky českého národního dopravce,“ uvedl Krapinec. 


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

Vyjel jubilejní 800. Mattoni expressVyjel jubilejní 800. Mattoni express

15.2.2024 - Ze stanice Vojkovice nad Ohří se 16. ledna odpoledne vydal na cestu jubilejní 800. Mattoni express, kterým ČD Cargo ve spolupráci s dopravcem Railsystém zajišťuje přepravu nealkoholických nápojů společnosti Mattoni 1873 z Kyselky do… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika