Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Přijďte na výstavu kreslených vtipů Miroslava Bartáka

Přijďte na výstavu kreslených vtipů Miroslava Bartáka

17.4.2015 – autor: PETR SLONEK

Máte rádi kreslené vtipy? Pokud ano, pak si určitě nenechte ujít výstavu kresleného humoru Miroslava Bartáka. Ten je například autorem grafiky speciálního Šachového vlaku 2015, který projede v říjnu letošního roku Českou republikou, Německem, Rakouskem, Polskem a Slovenskem.

Přijďte na vernisáž kreslených vtipů Miroslava Bartáka

Vernisáž kreslířových děl se uskutečnila ve středu odpoledne na pražském Masarykově nádraží za účasti zástupců Českých drah a samotného umělce. Veřejnost a cestující si výstavu kreslených vtipů mohou prohlédnout ve dvoraně této stanice až do 29. dubna, pak se výstava přesune na hlavní nádraží v Plzni (30. dubna až 13. května), do Ústí nad Labem (od 14. května do 27. května) a Pardubic (od 28. května do 10. června).

Zpět do Prahy, tentokrát na hlavní nádraží, se expozice vrátí 11. června a navštívit ji všichni příznivci kresleného humoru budou moci až do 24. června.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Fotogalerie

Další články této rubriky

Zemřel kolega Michal HeindlZemřel kolega Michal Heindl

19.3.2021 - Dnešní doba je velmi náročná. Do toho všeho občas přijde zpráva, kterou člověk nechce slyšet. Stejně tomu bylo i 18. 3. 2021, kdy se ráno rozletěla do světa zpráva o úmrtí Michala Heindla, našeho kamaráda a kolegy z plzeňského… »

Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie

3.3.2021 - Koronavirus v uplynulém roce výrazně omezil možnosti cestování, což se týkalo i nejzranitelnější skupiny obyvatel, osob se zdravotním handicapem. České dráhy navzdory tomu loni zajistily 4 584 objednaných přeprav… »

ČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém krajiČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém kraji

2.3.2021 - České dráhy zajistí regionální dopravu v Olomouckém kraji i po roce 2022. Zástupci ČD a Olomouckého kraje podepsali začátkem ledna příslušnou desetiletou smlouvu. Kontrakt se týká provozního souboru Elektrická síť – střed a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika