Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Přijďte na výstavu kreslených vtipů Miroslava Bartáka

Přijďte na výstavu kreslených vtipů Miroslava Bartáka

17.4.2015 – autor: PETR SLONEK

Máte rádi kreslené vtipy? Pokud ano, pak si určitě nenechte ujít výstavu kresleného humoru Miroslava Bartáka. Ten je například autorem grafiky speciálního Šachového vlaku 2015, který projede v říjnu letošního roku Českou republikou, Německem, Rakouskem, Polskem a Slovenskem.

Přijďte na vernisáž kreslených vtipů Miroslava Bartáka

Vernisáž kreslířových děl se uskutečnila ve středu odpoledne na pražském Masarykově nádraží za účasti zástupců Českých drah a samotného umělce. Veřejnost a cestující si výstavu kreslených vtipů mohou prohlédnout ve dvoraně této stanice až do 29. dubna, pak se výstava přesune na hlavní nádraží v Plzni (30. dubna až 13. května), do Ústí nad Labem (od 14. května do 27. května) a Pardubic (od 28. května do 10. června).

Zpět do Prahy, tentokrát na hlavní nádraží, se expozice vrátí 11. června a navštívit ji všichni příznivci kresleného humoru budou moci až do 24. června.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Fotogalerie

Další články této rubriky

ČD chystají další velké investiceČD chystají další velké investice

22.10.2020 - České dráhy hodlají v dalších pěti letech dále investovat do obnovy vozidlového parku, rekonstrukce a výstavby zázemí a ETCS. Na šestém ročníku Železniční konference Pardubice 2020, která se prvně uskutečnila i formou on-line… »

Nadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korunNadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korun

30.9.2020 - Správní rada Nadačního fondu Skupiny ČD – ŽELEZNICE SRDCEM rozdělila prvních 400 tisíc korun z transparentního účtu. Příjemci jsou zaměstnanci Českých drah, kteří utrpěli zranění při nedávných vážných nehodách u… »

Spolupráce NRZP a ČD pokračujeSpolupráce NRZP a ČD pokračuje

29.9.2020 - Více než šest stovek bezbariérových vozů a jednotek, přes 5 000 bezbariérových spojů každý den, což představuje více než dvě třetiny denně vypravených vlaků Českých drah, či unikátní společně vyvinutý objednávkový… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika