Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Přibyla parkovací místa u dalšího nádraží, nově v Nezamyslicích

Přibyla parkovací místa u dalšího nádraží, nově v Nezamyslicích

13.12.2022

České dráhy uvedly v říjnu do plného provozu v železniční stanici Nezamyslice v blízkosti nádražní budovy nové parkoviště ČD Parking. To nabízí parkování zdarma na 10 místech. V Olomouckém a Zlínském kraji byly už dříve revitalizovány plochy některých parkovišť ČD Parking v rámci pravidelné údržby.

Přibyla parkovací místa u dalšího nádraží, nově v Nezamyslicích

V současné době doplňková služba ČD Parking umožňuje parkování zdarma na celkem 37 místech republiky, u dalších šesti nádraží nabízejí České dráhy ve svém e-shopu rezervaci parkovacích míst za zvýhodněnou cenu. Kromě toho v Praze v Garážích Muzeum, Plzni a České Třebové jsou k dispozici místa ve velkokapacitních parkovacích domech poblíž hlavních nádraží. Služba ČD Parking je vhodná pro ty, kteří se rozhodnou při cestě kombinovat vlak a vlastní automobil. Díky ní výhodně zaparkují u vybraných nádraží na území celé ČR a zbytek cesty v klidu a bez starostí absolvují některým ze spojů ČD.   


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

RegioNova vyjede v nátěru PIDRegioNova vyjede v nátěru PID

3.3.2024 - Cestující se na tratích už brzy setkají s motorovou jednotkou Českých drah řady 814 RegioNova v barvách Pražské integrované dopravy (PID). V novém kabátku vyjede jedna dvouzová na tratích v okolí Rakovníku a jedna třívozová… »

Z Liberce do Frýdlantu a Desné jezdí nové noční vlakyZ Liberce do Frýdlantu a Desné jezdí nové noční vlaky

2.3.2024 - Ve spolupráci s Libereckým krajem zavedly České dráhy od 5. února nové noční vlaky z Liberce do Frýdlantu v Čechách a do Desné. Tyto nové spoje jezdí z krajského města od neděle do čtvrtka vždy ve 23:35 a doplní stávající… »

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika