Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Prezidentský vlak navštívily už tisíce lidí

Prezidentský vlak navštívily už tisíce lidí

13.8.2018 – autor: JOSEF HOLEK

Prezidentský vlak, projekt, který společně připravily České dráhy spolu s Národním technickým muzeem a slovenskou železnicí, slaví u veřejnosti ohromný úspěch. Proto pořadatelé přidali zastávku v Karlových Varech a rozšířili termín zastavení na pražském Masarykově nádraží o více než dva týdny.

Prezidentský vlak navštívily už tisíce lidí

Podle Jiřího Ješety, ředitele odboru obchodu ČD, na Slovensku navštívilo soupravu, ve které je zařazen i Masarykův salonní vůz řady Aza 80, více než 14 tisíc lidí. Ke konci července se součet za obě země zastavil na číslovce 32 tisíc. V Karlových Varech stojí od souprava od 13. do 14. srpna. Na Masarykově nádraží pak od 28. srpna do 19. září. Posléze se přesune do Českých Budějovic na Národní den železnice. Ten se uskuteční 22. září. Bude to zároveň poslední možnost k návštěvě vlaku.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

ČD chystají další velké investiceČD chystají další velké investice

22.10.2020 - České dráhy hodlají v dalších pěti letech dále investovat do obnovy vozidlového parku, rekonstrukce a výstavby zázemí a ETCS. Na šestém ročníku Železniční konference Pardubice 2020, která se prvně uskutečnila i formou on-line… »

Nadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korunNadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korun

30.9.2020 - Správní rada Nadačního fondu Skupiny ČD – ŽELEZNICE SRDCEM rozdělila prvních 400 tisíc korun z transparentního účtu. Příjemci jsou zaměstnanci Českých drah, kteří utrpěli zranění při nedávných vážných nehodách u… »

Spolupráce NRZP a ČD pokračujeSpolupráce NRZP a ČD pokračuje

29.9.2020 - Více než šest stovek bezbariérových vozů a jednotek, přes 5 000 bezbariérových spojů každý den, což představuje více než dvě třetiny denně vypravených vlaků Českých drah, či unikátní společně vyvinutý objednávkový… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika