Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Představenstvo Českých drah se setkalo se zaměstnanci

Představenstvo Českých drah se setkalo se zaměstnanci

25.4.2019 – autor: JOSEF HOLEK

Všichni máme jeden cíl. To bylo motto setkání členů představenstva Českých drah se zaměstnanci, které se uskutečnilo na konci března. Informace o ekonomické situaci firmy, její připravenosti na období po roce 2019 a střednědobých plánech si přišly do jednoho z pražských kinosálů poslechnout na tři stovky manažerů a dalších zástupců organizačních složek z celé republiky.

Představenstvo Českých drah se setkalo se zaměstnanci

Po úvodních vystoupeních předsedy představenstva Miroslava Kupce, náměstka pro obchod a ekonomiku Radka Dvořáka a náměstka pro správu majetku Michala Heřmana následovala zhruba hodinová diskuse. Účastníky zajímaly informace o jednáních s objednateli dálkové i regionální dopravy, obnově vozidlového parku, budování opravárenství jako dalšího core businessu národního dopravce, transformaci řídicí struktury podniku, ale také o personální politice nebo stavu developerských projektů na pozemcích ČD. Součástí setkání bylo i promítání nového spotu k jarní reklamní kampani.  


Průměrné hodnocení (11 hlasů): 2.55

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika