Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Představenstvo Českých drah se setkalo se zaměstnanci

Představenstvo Českých drah se setkalo se zaměstnanci

25.4.2019 – autor: JOSEF HOLEK

Všichni máme jeden cíl. To bylo motto setkání členů představenstva Českých drah se zaměstnanci, které se uskutečnilo na konci března. Informace o ekonomické situaci firmy, její připravenosti na období po roce 2019 a střednědobých plánech si přišly do jednoho z pražských kinosálů poslechnout na tři stovky manažerů a dalších zástupců organizačních složek z celé republiky.

Představenstvo Českých drah se setkalo se zaměstnanci

Po úvodních vystoupeních předsedy představenstva Miroslava Kupce, náměstka pro obchod a ekonomiku Radka Dvořáka a náměstka pro správu majetku Michala Heřmana následovala zhruba hodinová diskuse. Účastníky zajímaly informace o jednáních s objednateli dálkové i regionální dopravy, obnově vozidlového parku, budování opravárenství jako dalšího core businessu národního dopravce, transformaci řídicí struktury podniku, ale také o personální politice nebo stavu developerských projektů na pozemcích ČD. Součástí setkání bylo i promítání nového spotu k jarní reklamní kampani.  


Průměrné hodnocení (11 hlasů): 2.55

Další články této rubriky

Nadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korunNadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korun

30.9.2020 - Správní rada Nadačního fondu Skupiny ČD – ŽELEZNICE SRDCEM rozdělila prvních 400 tisíc korun z transparentního účtu. Příjemci jsou zaměstnanci Českých drah, kteří utrpěli zranění při nedávných vážných nehodách u… »

Spolupráce NRZP a ČD pokračujeSpolupráce NRZP a ČD pokračuje

29.9.2020 - Více než šest stovek bezbariérových vozů a jednotek, přes 5 000 bezbariérových spojů každý den, což představuje více než dvě třetiny denně vypravených vlaků Českých drah, či unikátní společně vyvinutý objednávkový… »

Nadace si spolupráci s ČD pochvalujeNadace si spolupráci s ČD pochvaluje

21.8.2020 - Nadace Okřídlené kolo (NOK) letos slaví 16. narozeniny. A za tu dobu se díky instituci, která pomáhá při záchraně železničních památek, podařilo zdárně dokončit několik velkých projektů. Jmenujme například rekonstrukci… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika