Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Představenstvo ČD doplní Patrik Horný

Představenstvo ČD doplní Patrik Horný

8.4.2019 – autor: JOSEF HOLEK

Představenstvo Českých drah bude kompletní. Dozorčí rada akciové společnosti zvolila ve středu 13. března pátého člena, který bude odpovědný za úsek ekonomiky. S účinností od 1. června jím bude Patrik Horný.

Představenstvo ČD doplní Patrik Horný

Nynější manažer ZSSK vystudoval technickou kybernetiku na Technické univerzitě v Drážďanech, má dlouholeté zkušenosti v exekutivních rolích v průmyslu i v nadnárodních konzultačních a IT společnostech. Pracoval například jako partner ve společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika nebo jako country managing director v Capgemini Ernst & Young Česká republika. Horný žije dlouhodobě v Praze. Na postu vystřídá Radka Dvořáka, který v tuto chvíli vede, kromě úseku pro ekonomiku, i úsek pro obchod. V představenstvu dále zasedají Michal Heřman (úsek pro správu majetku) a Michal Vereš (úsek pro provoz).  Předsedou představenstva a generálním ředitelem ČD je Miroslav Kupec


Průměrné hodnocení (10 hlasů): 4

Další články této rubriky

RegioNova vyjede v nátěru PIDRegioNova vyjede v nátěru PID

3.3.2024 - Cestující se na tratích už brzy setkají s motorovou jednotkou Českých drah řady 814 RegioNova v barvách Pražské integrované dopravy (PID). V novém kabátku vyjede jedna dvouzová na tratích v okolí Rakovníku a jedna třívozová… »

Z Liberce do Frýdlantu a Desné jezdí nové noční vlakyZ Liberce do Frýdlantu a Desné jezdí nové noční vlaky

2.3.2024 - Ve spolupráci s Libereckým krajem zavedly České dráhy od 5. února nové noční vlaky z Liberce do Frýdlantu v Čechách a do Desné. Tyto nové spoje jezdí z krajského města od neděle do čtvrtka vždy ve 23:35 a doplní stávající… »

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika