Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Postižené děti zamířily na tábor

Postižené děti zamířily na tábor

1.9.2016 – autor: PETR SLONEK

Odborové sdružení železničářů pod záštitou náměstků hejtmana Olomouckého kraje Yvony Kubjátové a Michala Symerského již pošestnácté pořádalo Integrovaný dětský tábor v Čekyni pro děti se zdravotním postižením. Hlavní tématem byla „honba za pokladem“.

Postižené děti zamířily na tábor

Pestrý program se uskutečnil od 1. do 6. srpna a hlavním cílem bylo získání nových zážitků a zkušeností, navázání nových přátelství či posílení odvahy a statečnosti. Kromě her a soutěží mohly děti shlédnout například ukázku výcviku psů přerovské městské policie. V čele s organizátory bylo na zahájení hned několik významných osobností a důležitých sponzorů, bez jejichž podpory by tento pobyt nebyl možný. K nim patří i František Bureš, člen představenstva Českých drah, či Vojtěch Kocourek, člen představenstva společnosti Dílny pro opravy vozidel (DPOV), která tuto akci každoročně podporuje.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

RegioNova vyjede v nátěru PIDRegioNova vyjede v nátěru PID

3.3.2024 - Cestující se na tratích už brzy setkají s motorovou jednotkou Českých drah řady 814 RegioNova v barvách Pražské integrované dopravy (PID). V novém kabátku vyjede jedna dvouzová na tratích v okolí Rakovníku a jedna třívozová… »

Z Liberce do Frýdlantu a Desné jezdí nové noční vlakyZ Liberce do Frýdlantu a Desné jezdí nové noční vlaky

2.3.2024 - Ve spolupráci s Libereckým krajem zavedly České dráhy od 5. února nové noční vlaky z Liberce do Frýdlantu v Čechách a do Desné. Tyto nové spoje jezdí z krajského města od neděle do čtvrtka vždy ve 23:35 a doplní stávající… »

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika