Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Porota ocenila kvalitu Železničáře

Porota ocenila kvalitu Železničáře

24.4.2013

Železničáři byl udělen certifikát TOP RATED!

Stalo se tak v úterý 23. dubna v Obecním domě v Praze při slavnostním vyhlášení ankety Zlatý středník. Porota přiznala našemu periodiku vysokou profesionální úroveň. Ocenění je o to významnější, že členové redakce se plnohodnotně podílejí na tvorbě každého čísla bez jakékoli podpory dalších agentur či grafických studií. Novinkou pro letošní rok je zajištění tisku a distribuce prostřednictvím naší tiskárny v Olomouci na novém papíře. Věříme, že tuto kvalitu budeme nadále zachovávat, ne-li zvyšovat.

Porota ocenila kvalitu Železničáře

Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

ČD opět uspěly v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023ČD opět uspěly v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023

6.12.2023 - České dráhy po roce opět zvítězily v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023, a to v kategorii Poskytovatel dopravních služeb. Dopravce tak obhájil loňské vítězství a celkově už v této anketě posbíral šest cen. ČD zvítězily… »

V Olomouckém kraji vyrazil do provozu osmý RegioPanterV Olomouckém kraji vyrazil do provozu osmý RegioPanter

5.12.2023 - České dráhy od společnosti Škoda Group převzaly a uvedly do pravidelného provozu již osmý vlak RegioPanter řady 640.2. Nová jednotka určená pro tratě Olomouckého kraje nese označení 640.214. Poprvé jednotka vyjela 15. listopadu… »

Vectrony zamířily na západ Čech a na MoravuPřevzali jsme letošní devátý a desátý Vectron

4.12.2023 - České dráhy v říjnu převzaly další dvě lokomotivy Siemens Vec­tron od leasingové společnosti RSL. Letos už zbývají dodat poslední dva plánované stroje. Jejich předání je plánované na prosinec. V roce 2024 poskytne společnost… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika