Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Porota ocenila kvalitu Železničáře

Porota ocenila kvalitu Železničáře

24.4.2013

Železničáři byl udělen certifikát TOP RATED!

Stalo se tak v úterý 23. dubna v Obecním domě v Praze při slavnostním vyhlášení ankety Zlatý středník. Porota přiznala našemu periodiku vysokou profesionální úroveň. Ocenění je o to významnější, že členové redakce se plnohodnotně podílejí na tvorbě každého čísla bez jakékoli podpory dalších agentur či grafických studií. Novinkou pro letošní rok je zajištění tisku a distribuce prostřednictvím naší tiskárny v Olomouci na novém papíře. Věříme, že tuto kvalitu budeme nadále zachovávat, ne-li zvyšovat.

Porota ocenila kvalitu Železničáře

Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

Rekonstrukcí projde poslední část Fantovy budovyRekonstrukcí projde poslední část Fantovy budovy

18.6.2024 - Správa železnic hodlá na konci roku zahájit druhou část rekonstrukce interiéru ve Fantově budově na pražském hlavním nádraží. Důležitou podmínkou k samotnému zahájení stavby je právě vypsané výběrové řízení na… »

Budoucí železničáři úspěšně absolvovali zkoušky dospělostiBudoucí železničáři úspěšně absolvovali zkoušky dospělosti

14.6.2024 - Studenti oboru Provoz a ekonomika dopravy SŠES Praha 10 absolvovali 14. května praktické maturitní zkoušky, přičemž jedna z částí se konala i v prostorech OCÚ Střed ve Vršovicích. Žáci znalosti předvedli na čtveřici hnacích… »

Lužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonuLužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonu

12.6.2024 - O víkendu 11. a 12. května se v Lužné u Rakovníka uskutečnil letošní první parní víkend. Po oba dny se konalo tradiční komentované představení nejzajímavějších strojů na tamější točně. »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika