Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Policie nacvičovala zásah proti chuligánům

Policie nacvičovala zásah proti chuligánům

22.10.2023

V České Třebové se 21. září uskutečnilo celorepublikové cvičení pořádkových jednotek Policie České republiky s názvem „Železnice 2023“. Akce je výsledkem úzké spolupráce mezi republikovou policií a Českými drahami.

Policie nacvičovala zásah proti chuligánům

Na místě se sešlo více než 250 trénujících policistů, 300 figurantů a další organizační pracovníci spolu s policejní technikou. Výcvik zahrnoval simulaci zastavení vlaku mimo stanici a následné zabezpečení fotbalových fanoušků pomocí překážek. Druhá část pak představovala modelovou situaci, kdy policie přes nástupiště, podchod a halu vyvádí fanoušky z vlaku do prostoru přednádraží. Tato akce ukazuje důležitost spolupráce mezi Policií ČR a Českými drahami při zajišťování bezpečnosti cestujících ve vlacích dopravce.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

Vyjel jubilejní 800. Mattoni expressVyjel jubilejní 800. Mattoni express

15.2.2024 - Ze stanice Vojkovice nad Ohří se 16. ledna odpoledne vydal na cestu jubilejní 800. Mattoni express, kterým ČD Cargo ve spolupráci s dopravcem Railsystém zajišťuje přepravu nealkoholických nápojů společnosti Mattoni 1873 z Kyselky do… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika