Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Pendolinem se do Tater svezly missky

Pendolinem se do Tater svezly missky

17.3.2015 – autor: PETR SLONEK

Lidé jsou z vlaků zvyklí na ledacos, ale co se nedávno odehrálo v Pendolinu směřujícím do Tater, překvapilo mnohé. Páteční ranní spoj SC 241 kromě běžných cestujících totiž vezl i drahocenný náklad!

Pendolinem se do Tater svezly úřadující missky

Tím však nebyly žádné zlaté cihly nebo cenné historické sbírky, ale úřadující česká Miss Gabriela Franková, Miss Earth Monika Leová a 1. vicemiss 2009 Tereza Budková. Krásky v pátek 13. března využily k cestě do slovenských hor a na jedinečnou akci Bikini Skiing v resortu Jasná spoj SC 241, kde na ně dohlížela i zkušená pařmenka Agáta Prachařová.

A jak bylo vidět, jízdu Pendolinem si dokázaly pěkně užít. Nepohrdly šampaňským a svou přítomností obšťastnily také strojvůdce.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Fotogalerie

Další články této rubriky

Nádraží ve Veleslavíně se přesune pod zem Nádraží ve Veleslavíně se přesune pod zem

28.9.2023 - Správa železnic v srpnu vybrala projektanta pro úsek modernizace trati mezi pražským Veleslavínem a Ruzyní. Dokumentaci pro společné povolení vytvoří společnosti SUDOP Praha a Moravia Consult Olomouc za zhruba 212 milionů korun. »

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČDMoravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

24.9.2023 - Jsou lepší Moravské dráhy, nebo České dráhy? V kampani, která chce vyzdvihnout pohodlí a moderní výbavu v nových vlacích ČD, to řeší Moravák od Kyjova a vegan „z Prahe“. V zápletce založené na odvěké rivalitě Čech a… »

Nymburské nádraží získá novou podobuNymburské nádraží získá novou podobu

23.9.2023 - Přestavba hlavního nádraží v Nymburce, kterou připravuje Správa železnic, vznikne podle návrhu architekta Tomáše Hanuse. Odborná komise architektonicko-urbanistické soutěže vybrala mezi 17 účastníky jednomyslně právě jeho… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika