Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Pavel Krtek přivítal bývalého prezidenta Federace strojvůdců ČR

Pavel Krtek přivítal bývalého prezidenta Federace strojvůdců ČR

3.5.2017 – autor: REDAKCE

Předseda představenstva a generální ředitel Českých drah Pavel Krtek se sešel s bývalým prezidentem Federace strojvůdců ČR Jindřichem Hlasem, aby mu poděkoval za jeho dlouholetou práci pro České dráhy.

Pavel Krtek se sešel s bývalým prezidentem Federace strojvůdců ČR

Při té příležitosti zdůraznil, že si velmi váží toho, že ve funkci prezidenta Federace strojvůdců ČR vždy nekompromisně hájil nejen zájmy našich zaměstnanců, ale také barvy národního dopravce.

Jindřich Hlas byl do prezidia Federace strojvůdců ČR zvolen v roce 2006 a od roku 2009 až do letošního března zastával funkci prezidenta této odborové organizace.


Průměrné hodnocení (7 hlasů): 2.86

Další články této rubriky

ČD chystají další velké investiceČD chystají další velké investice

22.10.2020 - České dráhy hodlají v dalších pěti letech dále investovat do obnovy vozidlového parku, rekonstrukce a výstavby zázemí a ETCS. Na šestém ročníku Železniční konference Pardubice 2020, která se prvně uskutečnila i formou on-line… »

Nadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korunNadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korun

30.9.2020 - Správní rada Nadačního fondu Skupiny ČD – ŽELEZNICE SRDCEM rozdělila prvních 400 tisíc korun z transparentního účtu. Příjemci jsou zaměstnanci Českých drah, kteří utrpěli zranění při nedávných vážných nehodách u… »

Spolupráce NRZP a ČD pokračujeSpolupráce NRZP a ČD pokračuje

29.9.2020 - Více než šest stovek bezbariérových vozů a jednotek, přes 5 000 bezbariérových spojů každý den, což představuje více než dvě třetiny denně vypravených vlaků Českých drah, či unikátní společně vyvinutý objednávkový… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika