Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Pavel Krtek přivítal bývalého prezidenta Federace strojvůdců ČR

Pavel Krtek přivítal bývalého prezidenta Federace strojvůdců ČR

3.5.2017 – autor: REDAKCE

Předseda představenstva a generální ředitel Českých drah Pavel Krtek se sešel s bývalým prezidentem Federace strojvůdců ČR Jindřichem Hlasem, aby mu poděkoval za jeho dlouholetou práci pro České dráhy.

Pavel Krtek se sešel s bývalým prezidentem Federace strojvůdců ČR

Při té příležitosti zdůraznil, že si velmi váží toho, že ve funkci prezidenta Federace strojvůdců ČR vždy nekompromisně hájil nejen zájmy našich zaměstnanců, ale také barvy národního dopravce.

Jindřich Hlas byl do prezidia Federace strojvůdců ČR zvolen v roce 2006 a od roku 2009 až do letošního března zastával funkci prezidenta této odborové organizace.


Průměrné hodnocení (7 hlasů): 2.86

Další články této rubriky

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

Vyjel jubilejní 800. Mattoni expressVyjel jubilejní 800. Mattoni express

15.2.2024 - Ze stanice Vojkovice nad Ohří se 16. ledna odpoledne vydal na cestu jubilejní 800. Mattoni express, kterým ČD Cargo ve spolupráci s dopravcem Railsystém zajišťuje přepravu nealkoholických nápojů společnosti Mattoni 1873 z Kyselky do… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika