Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Pavel Krtek diskutoval v Londýně se zástupci bank a finančních institucí

Pavel Krtek diskutoval v Londýně se zástupci bank a finančních institucí

17.2.2017 – autor: REDAKCE

Předseda představenstva Českých drah Pavel Krtek se ve čtvrtek 26. ledna zúčastnil každoroční recepce pořádané londýnskou pobočkou mezinárodní advokátní kanceláří White & Case pro zástupce bank, finančních institucí a předních evropských společností činných v oblasti kapitálových trhů.

Pavel Krtek diskutoval s odborníky o kapitálových trzích

Akce, představující významnou událost v oblasti kapitálových trhů, vytváří networkingovou platformu sdružující profesionály působící na londýnském a dalších hlavních evropských kapitálových trzích, včetně regionu střední a východní Evropy (CEE). Mezi účastníky se tradičně řadí zástupci předních bank – Barclays, Citi, Goldman Sachs, J.P. Morgan, Société Générale či Deutsche Bank, stejně jako představitelé úspěšných firem z celé Evropy, které působí na kapitálových trzích. Více než 500 účastníků mělo možnost dozvědět se více o aktuálním dění na londýnském kapitálovém trhu, účastnit se diskuse o současných trendech v oblasti dluhových a podílových cenných papírů a vyměnit si postřehy a zkušenosti z jednotlivých regionálních trhů, včetně jejich srovnání v celoevropském měřítku. Při příležitosti Dne Austrálie byla recepce spojena s uzavřenou prohlídkou výstavy australských impresionistů aktuálně probíhající v londýnské Národní galerii.


Průměrné hodnocení (10 hlasů): 5

Další články této rubriky

ČD chystají další velké investiceČD chystají další velké investice

22.10.2020 - České dráhy hodlají v dalších pěti letech dále investovat do obnovy vozidlového parku, rekonstrukce a výstavby zázemí a ETCS. Na šestém ročníku Železniční konference Pardubice 2020, která se prvně uskutečnila i formou on-line… »

Nadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korunNadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korun

30.9.2020 - Správní rada Nadačního fondu Skupiny ČD – ŽELEZNICE SRDCEM rozdělila prvních 400 tisíc korun z transparentního účtu. Příjemci jsou zaměstnanci Českých drah, kteří utrpěli zranění při nedávných vážných nehodách u… »

Spolupráce NRZP a ČD pokračujeSpolupráce NRZP a ČD pokračuje

29.9.2020 - Více než šest stovek bezbariérových vozů a jednotek, přes 5 000 bezbariérových spojů každý den, což představuje více než dvě třetiny denně vypravených vlaků Českých drah, či unikátní společně vyvinutý objednávkový… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika