Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Pavel Krtek diskutoval v Londýně se zástupci bank a finančních institucí

Pavel Krtek diskutoval v Londýně se zástupci bank a finančních institucí

17.2.2017 – autor: REDAKCE

Předseda představenstva Českých drah Pavel Krtek se ve čtvrtek 26. ledna zúčastnil každoroční recepce pořádané londýnskou pobočkou mezinárodní advokátní kanceláří White & Case pro zástupce bank, finančních institucí a předních evropských společností činných v oblasti kapitálových trhů.

Pavel Krtek diskutoval s odborníky o kapitálových trzích

Akce, představující významnou událost v oblasti kapitálových trhů, vytváří networkingovou platformu sdružující profesionály působící na londýnském a dalších hlavních evropských kapitálových trzích, včetně regionu střední a východní Evropy (CEE). Mezi účastníky se tradičně řadí zástupci předních bank – Barclays, Citi, Goldman Sachs, J.P. Morgan, Société Générale či Deutsche Bank, stejně jako představitelé úspěšných firem z celé Evropy, které působí na kapitálových trzích. Více než 500 účastníků mělo možnost dozvědět se více o aktuálním dění na londýnském kapitálovém trhu, účastnit se diskuse o současných trendech v oblasti dluhových a podílových cenných papírů a vyměnit si postřehy a zkušenosti z jednotlivých regionálních trhů, včetně jejich srovnání v celoevropském měřítku. Při příležitosti Dne Austrálie byla recepce spojena s uzavřenou prohlídkou výstavy australských impresionistů aktuálně probíhající v londýnské Národní galerii.


Průměrné hodnocení (10 hlasů): 5

Další články této rubriky

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

Vyjel jubilejní 800. Mattoni expressVyjel jubilejní 800. Mattoni express

15.2.2024 - Ze stanice Vojkovice nad Ohří se 16. ledna odpoledne vydal na cestu jubilejní 800. Mattoni express, kterým ČD Cargo ve spolupráci s dopravcem Railsystém zajišťuje přepravu nealkoholických nápojů společnosti Mattoni 1873 z Kyselky do… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika