Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Oblékněte své mobily do nových tarifů ve VPN Family a ušetřete!

Oblékněte své mobily do nových tarifů ve VPN Family a ušetřete!

22.6.2015 – autor: ČDT

Společnost ČD - Telematika poskytuje už sedmým rokem neveřejné mobilní hlasové a datové služby v benefitním programu VPN Family. Výhodné mobilní služby jsou poskytovány v sítích partnerských společností O2 a Vodafone.

Oblékněte své mobily do nových tarifů ve VPN Family a ušetřete!

VPN Family v síti O2 nabízí od měsíce května  nové výhodné tarify pro volání MLUVÍM za 109 Kč s levnější cenou za volání i SMS a BAVÍM SE za 490 Kč s neomezeným voláním a SMS do všech sítí v ČR. K tarifu BAVÍM SE je možné si objednat libovolný datový balíček, třeba od 79 korun za 200 MB internetu.
 
Další tarify, které VPN Family – O2 poskytuje, je tarif VÍM, u kterého byl zlevněn měsíční paušál ze 79 Kč na 69 Kč pro nové i stávající zákazníky, a tarif NEŘEŠÍM – neomezené volání, SMS a 1,5 GB dat – jen za 679 korun.
 
Ve VPN Family – Vodafone si zaměstnanci mohou vybrat také mezi čtyřmi výhodnými mobilními tarify:
*ZAČÍNÁM a VOLÁM s možností využití datových SIM a datových služeb (mobilní internet)
*neomezený hlasový tarif POVÍDÁM SI bez mobilních dat
*neomezené volání v rámci ČR s tarifem UŽÍVÁM SI s 4 GB mobilních dat.

Můžete si pořídit až 11 SIM karet

Zaměstnanci mohou mít na své jméno, pro sebe i členy své rodiny registrováno až 11 SIM karet u O2 (6 ks hlasových a 5 ks datových) a až 12 SIM karet u Vodafone (6x hlasová a 6x datová SIM). Všechny datové tarify ve VPN Family podporují LTE.

Cílem benefitního programu VPN Family je poskytnout zaměstnancům Skupiny České dráhy a státní organizace Správa železniční dopravní cesty cenově výhodné a atraktivní služby pro celou rodinu.

Zdarma registrovaní členové VPN Family mají přístup do partnerských e-shopů s kvalitním zbožím, například s telefony, notebooky, dalším příslušenstvím, a to za zvýhodněných cenových podmínek. Provozovateli těchto e-shopů jsou SETOS, Hewlett-Packard, SportObchod a další.

Jednou měsíčně vydává VPN Family také elektronický Zpravodaj, ve kterém zaměstnanci najdou užitečné informace, novinky v programu VPN Family, soutěže o  hodnotné ceny a výhodné nabídky.

Připojte se do drážní rodiny VPN Family i vy!


VPN Family
http://family.cdt.cz
 


Průměrné hodnocení (6 hlasů): 2.5

Další články této rubriky

ČD chystají další velké investiceČD chystají další velké investice

22.10.2020 - České dráhy hodlají v dalších pěti letech dále investovat do obnovy vozidlového parku, rekonstrukce a výstavby zázemí a ETCS. Na šestém ročníku Železniční konference Pardubice 2020, která se prvně uskutečnila i formou on-line… »

Nadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korunNadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korun

30.9.2020 - Správní rada Nadačního fondu Skupiny ČD – ŽELEZNICE SRDCEM rozdělila prvních 400 tisíc korun z transparentního účtu. Příjemci jsou zaměstnanci Českých drah, kteří utrpěli zranění při nedávných vážných nehodách u… »

Spolupráce NRZP a ČD pokračujeSpolupráce NRZP a ČD pokračuje

29.9.2020 - Více než šest stovek bezbariérových vozů a jednotek, přes 5 000 bezbariérových spojů každý den, což představuje více než dvě třetiny denně vypravených vlaků Českých drah, či unikátní společně vyvinutý objednávkový… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika