Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Nový web Českých drah se rozběhne na podzim

Nový web Českých drah se rozběhne na podzim

15.8.2016 – autor: JOSEF HOLEK

Od podzimu budou zákazníci Českých drah moci nakupovat jízdenky přes zbrusu nový webový portál www.cd.cz. Ten dosavadní poběží souběžně s ním ještě několik týdnů po spuštění, v průběhu listopadu pak bude funkční už jen nová verze.

Nový web Českých drah se rozběhne na podzim

Podle vývojářů ČD se mohou cestující těšit hlavně na nové funkce zjednodušující elektronické odbavení. Změny se dotknou i uživatelského profilu, přičemž si cestující budou moci ukládat oblíbené spoje, vlaky, stanice anebo přiřadit příbuzné či kamarády do oblíbených záložek a využít je třeba při nákupu jízdenek. Internetový portál se svým designem i funkcemi přiblíží k oblíbené a oceňované aplikaci Českých drah Můj vlak. Korporátní stránka www.ceskedrahy.cz se zatím měnit nebude.


Průměrné hodnocení (5 hlasů): 5

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika