Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / NDŽ: railjet vyprodán, InterPanter je však volný

NDŽ: railjet vyprodán, InterPanter je však volný

15.9.2016 – autor: JOSEF HOLEK

České dráhy zaznamenaly enormní zájem o jízdenky v protokolárním vlaku railjet, který v sobotu 24. září zamíří na Národní den železnice v Chebu. Podle vedení národního dopravce je railjet již "vyprodán". Zoufat však nemusíte, speciálně vypravený spoj vedený jednotkou InterPanter ještě nabízí volná místa.

NDŽ: railjet vyprodán, InterPanter je však volný

Protokolární vlak railjet, který v sobotu 24. září vyrazí na Národní den železnice v Chebu, nenabízí již žádné volné místo. Milovníci železnice ale nemusí zoufat. Speciální vlak s jednotkou InterPanter, který z Prahy vyjede v 6:00, ještě nabízí volné kapacity. Spoj však nezamíří na západ Čech přes Plzeň, ale přes Ústí nad Labem a Karlovy Vary. Jízdenky jsou k mání ve všech pokladnách ČD.

Volná místa jistě budou i v běžných vlacích. České dráhy totiž posílí spoje Rx 766 a Rx 765. "Na tyto vlaky navíc nasadíme pětici modernizovaných vozů," upřesnil Jiří Ješeta, ředitel odboru obchodu osobní dopravy ČD s tím, že rychlíky 753, 764 a 767 budou obohaceny o jeden modernizovaný vagon.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 5

Další články této rubriky

RegioNova vyjede v nátěru PIDRegioNova vyjede v nátěru PID

3.3.2024 - Cestující se na tratích už brzy setkají s motorovou jednotkou Českých drah řady 814 RegioNova v barvách Pražské integrované dopravy (PID). V novém kabátku vyjede jedna dvouzová na tratích v okolí Rakovníku a jedna třívozová… »

Z Liberce do Frýdlantu a Desné jezdí nové noční vlakyZ Liberce do Frýdlantu a Desné jezdí nové noční vlaky

2.3.2024 - Ve spolupráci s Libereckým krajem zavedly České dráhy od 5. února nové noční vlaky z Liberce do Frýdlantu v Čechách a do Desné. Tyto nové spoje jezdí z krajského města od neděle do čtvrtka vždy ve 23:35 a doplní stávající… »

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika