Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / NDŽ: railjet vyprodán, InterPanter je však volný

NDŽ: railjet vyprodán, InterPanter je však volný

15.9.2016 – autor: JOSEF HOLEK

České dráhy zaznamenaly enormní zájem o jízdenky v protokolárním vlaku railjet, který v sobotu 24. září zamíří na Národní den železnice v Chebu. Podle vedení národního dopravce je railjet již "vyprodán". Zoufat však nemusíte, speciálně vypravený spoj vedený jednotkou InterPanter ještě nabízí volná místa.

NDŽ: railjet vyprodán, InterPanter je však volný

Protokolární vlak railjet, který v sobotu 24. září vyrazí na Národní den železnice v Chebu, nenabízí již žádné volné místo. Milovníci železnice ale nemusí zoufat. Speciální vlak s jednotkou InterPanter, který z Prahy vyjede v 6:00, ještě nabízí volné kapacity. Spoj však nezamíří na západ Čech přes Plzeň, ale přes Ústí nad Labem a Karlovy Vary. Jízdenky jsou k mání ve všech pokladnách ČD.

Volná místa jistě budou i v běžných vlacích. České dráhy totiž posílí spoje Rx 766 a Rx 765. "Na tyto vlaky navíc nasadíme pětici modernizovaných vozů," upřesnil Jiří Ješeta, ředitel odboru obchodu osobní dopravy ČD s tím, že rychlíky 753, 764 a 767 budou obohaceny o jeden modernizovaný vagon.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 5

Další články této rubriky

Zemřel kolega Michal HeindlZemřel kolega Michal Heindl

19.3.2021 - Dnešní doba je velmi náročná. Do toho všeho občas přijde zpráva, kterou člověk nechce slyšet. Stejně tomu bylo i 18. 3. 2021, kdy se ráno rozletěla do světa zpráva o úmrtí Michala Heindla, našeho kamaráda a kolegy z plzeňského… »

Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie

3.3.2021 - Koronavirus v uplynulém roce výrazně omezil možnosti cestování, což se týkalo i nejzranitelnější skupiny obyvatel, osob se zdravotním handicapem. České dráhy navzdory tomu loni zajistily 4 584 objednaných přeprav… »

ČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém krajiČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém kraji

2.3.2021 - České dráhy zajistí regionální dopravu v Olomouckém kraji i po roce 2022. Zástupci ČD a Olomouckého kraje podepsali začátkem ledna příslušnou desetiletou smlouvu. Kontrakt se týká provozního souboru Elektrická síť – střed a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika