Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / NDŽ: railjet vyprodán, InterPanter je však volný

NDŽ: railjet vyprodán, InterPanter je však volný

15.9.2016 – autor: JOSEF HOLEK

České dráhy zaznamenaly enormní zájem o jízdenky v protokolárním vlaku railjet, který v sobotu 24. září zamíří na Národní den železnice v Chebu. Podle vedení národního dopravce je railjet již "vyprodán". Zoufat však nemusíte, speciálně vypravený spoj vedený jednotkou InterPanter ještě nabízí volná místa.

NDŽ: railjet vyprodán, InterPanter je však volný

Protokolární vlak railjet, který v sobotu 24. září vyrazí na Národní den železnice v Chebu, nenabízí již žádné volné místo. Milovníci železnice ale nemusí zoufat. Speciální vlak s jednotkou InterPanter, který z Prahy vyjede v 6:00, ještě nabízí volné kapacity. Spoj však nezamíří na západ Čech přes Plzeň, ale přes Ústí nad Labem a Karlovy Vary. Jízdenky jsou k mání ve všech pokladnách ČD.

Volná místa jistě budou i v běžných vlacích. České dráhy totiž posílí spoje Rx 766 a Rx 765. "Na tyto vlaky navíc nasadíme pětici modernizovaných vozů," upřesnil Jiří Ješeta, ředitel odboru obchodu osobní dopravy ČD s tím, že rychlíky 753, 764 a 767 budou obohaceny o jeden modernizovaný vagon.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 5

Další články této rubriky

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČDMoravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

24.9.2023 - Jsou lepší Moravské dráhy, nebo České dráhy? V kampani, která chce vyzdvihnout pohodlí a moderní výbavu v nových vlacích ČD, to řeší Moravák od Kyjova a vegan „z Prahe“. V zápletce založené na odvěké rivalitě Čech a… »

Nymburské nádraží získá novou podobuNymburské nádraží získá novou podobu

23.9.2023 - Přestavba hlavního nádraží v Nymburce, kterou připravuje Správa železnic, vznikne podle návrhu architekta Tomáše Hanuse. Odborná komise architektonicko-urbanistické soutěže vybrala mezi 17 účastníky jednomyslně právě jeho… »

ČD Cargo pořídí dalších 12 lokomotiv TraxxČD Cargo pořídí dalších 12 lokomotiv Traxx

22.9.2023 - Dceřiná společnost Českých drah ČD Cargo objednala dalších 12 lokomotiv typu TRAXX 3 MS vybavených palubním systémem Atlas (ETCS Level 2, Baseline 3). Lokomotivy by měly být dodány nejpozději v první polovině roku 2026. Hodnota… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika