Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Na veletrh InnoTrans speciálním vlakem

Na veletrh InnoTrans speciálním vlakem

19.8.2016 – autor: PETR SLONEK

Už pojedenácté se v září uskuteční veletrh železniční techniky InnoTrans. Letos jej opět hostí Berlín, kam se sjedou experti z oblasti vlakové i silniční dopravy.

Na veletrh InnoTrans speciálním vlakem

České dráhy vypraví na tuto akci speciální vlak, který odjíždí 20. 9. z Prahy hl. n. okolo sedmé hodiny ráno. Zastaví v Holešovicích, Ústí nad Labem hl. n. a Děčíně hl. n. Předpokládaný příjezd do stanice Berlín ZOO je do 12:00. Zpět odsud odjíždí 21. 9. v 16 hodin a do stanice Praha hl. n. by měl dorazit do 21:00. Vlak tvoří tři vozy objednané společností Siemens, dále dva vagony pro hosty ČD a dva pro studenty z oslovených škol a odbornou veřejnost. K dispozici bude také jídelní vůz. S celkem sedmivozovou soupravou pojede lokomotiva řady 371 v barvách Národního vlaku.

 


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

Zemřel kolega Michal HeindlZemřel kolega Michal Heindl

19.3.2021 - Dnešní doba je velmi náročná. Do toho všeho občas přijde zpráva, kterou člověk nechce slyšet. Stejně tomu bylo i 18. 3. 2021, kdy se ráno rozletěla do světa zpráva o úmrtí Michala Heindla, našeho kamaráda a kolegy z plzeňského… »

Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie

3.3.2021 - Koronavirus v uplynulém roce výrazně omezil možnosti cestování, což se týkalo i nejzranitelnější skupiny obyvatel, osob se zdravotním handicapem. České dráhy navzdory tomu loni zajistily 4 584 objednaných přeprav… »

ČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém krajiČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém kraji

2.3.2021 - České dráhy zajistí regionální dopravu v Olomouckém kraji i po roce 2022. Zástupci ČD a Olomouckého kraje podepsali začátkem ledna příslušnou desetiletou smlouvu. Kontrakt se týká provozního souboru Elektrická síť – střed a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika