Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Na veletrh InnoTrans speciálním vlakem

Na veletrh InnoTrans speciálním vlakem

19.8.2016 – autor: PETR SLONEK

Už pojedenácté se v září uskuteční veletrh železniční techniky InnoTrans. Letos jej opět hostí Berlín, kam se sjedou experti z oblasti vlakové i silniční dopravy.

Na veletrh InnoTrans speciálním vlakem

České dráhy vypraví na tuto akci speciální vlak, který odjíždí 20. 9. z Prahy hl. n. okolo sedmé hodiny ráno. Zastaví v Holešovicích, Ústí nad Labem hl. n. a Děčíně hl. n. Předpokládaný příjezd do stanice Berlín ZOO je do 12:00. Zpět odsud odjíždí 21. 9. v 16 hodin a do stanice Praha hl. n. by měl dorazit do 21:00. Vlak tvoří tři vozy objednané společností Siemens, dále dva vagony pro hosty ČD a dva pro studenty z oslovených škol a odbornou veřejnost. K dispozici bude také jídelní vůz. S celkem sedmivozovou soupravou pojede lokomotiva řady 371 v barvách Národního vlaku.

 


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

Vyjel jubilejní 800. Mattoni expressVyjel jubilejní 800. Mattoni express

15.2.2024 - Ze stanice Vojkovice nad Ohří se 16. ledna odpoledne vydal na cestu jubilejní 800. Mattoni express, kterým ČD Cargo ve spolupráci s dopravcem Railsystém zajišťuje přepravu nealkoholických nápojů společnosti Mattoni 1873 z Kyselky do… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika