Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Multimediální Protidrogový vlak projede celou republiku

Multimediální Protidrogový vlak projede celou republiku

28.4.2016 – autor: JOSEF HOLEK

Na vůbec první cestu po Čechách se koncem dubna vydal preventivní Protidrogový vlak. V něm je zařazena šestice stříbrných vozů, z nichž čtyři nabízejí program zaměřený na rozšíření dosavadních přístupů a metod primární protidrogové prevence.

Multimediální Protidrogový vlak projede celou republiku

Hlavní devizou je 5D metoda, možnost vstřebávat potřebné informace všemi smysly. Na železnici není vlak úplně neznámý. Už minulý rok přivítal tisíce návštěvníků na nádraží v pražských Dejvicích. Za nápadem stojí vizionář Pavel Tuma a jeho projekt Revolution Train. České dráhy jsou dopravcem a zároveň hlavním partnerem. Termíny a zastávky najdete na www.revolutiontrain.cz.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 2.67

Další články této rubriky

Jižní expresy pojedou přes prázdniny podle výlukového řáduJižní expresy pojedou přes prázdniny podle výlukového řádu

2.7.2022 - Po tříměsíční výluce na koridoru z Prahy do Českých Budějovic se na trať začátkem prázdnin znovu vrací vlaky. Plánované obnovení provozu dálkových spojů Jižní expres, Vltava a Lužnice na trase Praha – Tábor – Veselí nad… »

Preventivní vlak bezpečné železnice vyjel do další sezonyPreventivní vlak bezpečné železnice vyjel do další sezony

27.6.2022 - Po dvouleté přestávce zaviněné protiepidemickými opatřeními se na koleje vrátil Preventivní vlak bezpečné železnice, společný projekt Správy železnic, Českých drah a ČD Cargo. Během května absolvoval celkem čtyři zastávky.… »

Na lokálky u Řípu vyjel zvláštní vlak Na lokálky u Řípu vyjel zvláštní vlak

21.6.2022 - Putování Podřipskými lokálkami – tak se jmenovala akce, kterou první květnovou sobotu uspořádal podřipský patriot a strojvedoucí OŘOD Západ SLČ Straškov Jan šafránek. Červená souprava s názvem Podřipská střela složená ze… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika