Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Můj vlak získal ocenění na konferenci v Londýně

Můj vlak získal ocenění na konferenci v Londýně

11.4.2023

Aplikace Můj vlak byla oceněna v rámci soutěže světové konference Transport Ticketing Global. Mezinárodní komise vyhodnotila aplikaci Českých drah jako nejlepší v kategorii Digital Champion.

Můj vlak získal ocenění na konferenci v Londýně

Ta je vyhrazená pro podniky odpovědné za vývoj nebo provoz digitální služby, která cestujícím zjednodušuje přístup k dopravě a jízdnému a současně změnila způsob, jakým mohou zákazníci dostávat informace, plánovat si cestu a využít flexibilní platební metody. Ocenění ČD získaly i díky tomu, že počet cestujících, kteří si koupí svou jízdenku přes e-shop nebo v aplikaci Můj vlak stále stoupá. Dopravce odbavuje už téměř 40 % lidí prostřednictvím online prodejních kanálů, což představuje zhruba 15% nárůst oproti předcovidovému roku 2019. Tato statistika zahrnuje všechny jízdenky včetně integrovaných dopravních systémů a jízdních dokladů OneTicket. Aplikace se stává nejvyužívanějším prodejním kanálem ČD, průběžně si drží vysoký rating 4,7 na App Store a okolo 4,5 na Google Play. ČD pracují na rozvoji aplikace, přidávají další spoje, na něž je možné koupit jízdenky. Jedná se zejména o návazné regionální autobusy a MHD.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Nádraží ve Veleslavíně se přesune pod zem Nádraží ve Veleslavíně se přesune pod zem

28.9.2023 - Správa železnic v srpnu vybrala projektanta pro úsek modernizace trati mezi pražským Veleslavínem a Ruzyní. Dokumentaci pro společné povolení vytvoří společnosti SUDOP Praha a Moravia Consult Olomouc za zhruba 212 milionů korun. »

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČDMoravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

24.9.2023 - Jsou lepší Moravské dráhy, nebo České dráhy? V kampani, která chce vyzdvihnout pohodlí a moderní výbavu v nových vlacích ČD, to řeší Moravák od Kyjova a vegan „z Prahe“. V zápletce založené na odvěké rivalitě Čech a… »

Nymburské nádraží získá novou podobuNymburské nádraží získá novou podobu

23.9.2023 - Přestavba hlavního nádraží v Nymburce, kterou připravuje Správa železnic, vznikne podle návrhu architekta Tomáše Hanuse. Odborná komise architektonicko-urbanistické soutěže vybrala mezi 17 účastníky jednomyslně právě jeho… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika