Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Můj vlak získal ocenění na konferenci v Londýně

Můj vlak získal ocenění na konferenci v Londýně

11.4.2023

Aplikace Můj vlak byla oceněna v rámci soutěže světové konference Transport Ticketing Global. Mezinárodní komise vyhodnotila aplikaci Českých drah jako nejlepší v kategorii Digital Champion.

Můj vlak získal ocenění na konferenci v Londýně

Ta je vyhrazená pro podniky odpovědné za vývoj nebo provoz digitální služby, která cestujícím zjednodušuje přístup k dopravě a jízdnému a současně změnila způsob, jakým mohou zákazníci dostávat informace, plánovat si cestu a využít flexibilní platební metody. Ocenění ČD získaly i díky tomu, že počet cestujících, kteří si koupí svou jízdenku přes e-shop nebo v aplikaci Můj vlak stále stoupá. Dopravce odbavuje už téměř 40 % lidí prostřednictvím online prodejních kanálů, což představuje zhruba 15% nárůst oproti předcovidovému roku 2019. Tato statistika zahrnuje všechny jízdenky včetně integrovaných dopravních systémů a jízdních dokladů OneTicket. Aplikace se stává nejvyužívanějším prodejním kanálem ČD, průběžně si drží vysoký rating 4,7 na App Store a okolo 4,5 na Google Play. ČD pracují na rozvoji aplikace, přidávají další spoje, na něž je možné koupit jízdenky. Jedná se zejména o návazné regionální autobusy a MHD.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Rekonstrukcí projde poslední část Fantovy budovyRekonstrukcí projde poslední část Fantovy budovy

18.6.2024 - Správa železnic hodlá na konci roku zahájit druhou část rekonstrukce interiéru ve Fantově budově na pražském hlavním nádraží. Důležitou podmínkou k samotnému zahájení stavby je právě vypsané výběrové řízení na… »

Budoucí železničáři úspěšně absolvovali zkoušky dospělostiBudoucí železničáři úspěšně absolvovali zkoušky dospělosti

14.6.2024 - Studenti oboru Provoz a ekonomika dopravy SŠES Praha 10 absolvovali 14. května praktické maturitní zkoušky, přičemž jedna z částí se konala i v prostorech OCÚ Střed ve Vršovicích. Žáci znalosti předvedli na čtveřici hnacích… »

Lužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonuLužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonu

12.6.2024 - O víkendu 11. a 12. května se v Lužné u Rakovníka uskutečnil letošní první parní víkend. Po oba dny se konalo tradiční komentované představení nejzajímavějších strojů na tamější točně. »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika