Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

24.9.2023

Jsou lepší Moravské dráhy, nebo České dráhy? V kampani, která chce vyzdvihnout pohodlí a moderní výbavu v nových vlacích ČD, to řeší Moravák od Kyjova a vegan „z Prahe“. V zápletce založené na odvěké rivalitě Čech a Moravy nakonec zvítězí přátelství a smír.

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

Ivan Trojan si ve spotu střihl bodrého šohaje dávajícího „LÍKE“ za komfortní jízdu. Role poněkud upjatého spolucestujícího se ujal David Máj, u nějž šlo už o několikátou vedlejší postavu, kterou pro ČD ztvárnil. Použito bylo kyjovské nářečí, a proto museli správné výrazy a výslovnost zkontrolovat rodilí mluvčí i jazykovědci. Kampaň je nasazena v televizi, online, v tisku, na venkovních reklamních plochách, v rádiu a na sociálních sítích. „Kampaní, s využitím plného mediamixu, navazujeme na úspěšný ‚seriál‘ příběhů s Ivanem Trojanem v hlavní roli. Se zachováním autentických a pro ČD typických prvků kampaň poukazuje na nabízené služby a moderní vybavení v nových soupravách. Chceme tak cestujícím ukázat a dopřát vysokou úroveň jízdy našimi vlaky, ať z Moravy, či Prahy,“ říká k nové kampani Petr Nešpůrek, ředitel Odboru komunikace ČD.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 3

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika