Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

24.9.2023

Jsou lepší Moravské dráhy, nebo České dráhy? V kampani, která chce vyzdvihnout pohodlí a moderní výbavu v nových vlacích ČD, to řeší Moravák od Kyjova a vegan „z Prahe“. V zápletce založené na odvěké rivalitě Čech a Moravy nakonec zvítězí přátelství a smír.

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

Ivan Trojan si ve spotu střihl bodrého šohaje dávajícího „LÍKE“ za komfortní jízdu. Role poněkud upjatého spolucestujícího se ujal David Máj, u nějž šlo už o několikátou vedlejší postavu, kterou pro ČD ztvárnil. Použito bylo kyjovské nářečí, a proto museli správné výrazy a výslovnost zkontrolovat rodilí mluvčí i jazykovědci. Kampaň je nasazena v televizi, online, v tisku, na venkovních reklamních plochách, v rádiu a na sociálních sítích. „Kampaní, s využitím plného mediamixu, navazujeme na úspěšný ‚seriál‘ příběhů s Ivanem Trojanem v hlavní roli. Se zachováním autentických a pro ČD typických prvků kampaň poukazuje na nabízené služby a moderní vybavení v nových soupravách. Chceme tak cestujícím ukázat a dopřát vysokou úroveň jízdy našimi vlaky, ať z Moravy, či Prahy,“ říká k nové kampani Petr Nešpůrek, ředitel Odboru komunikace ČD.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 3

Další články této rubriky

ČD opět uspěly v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023ČD opět uspěly v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023

6.12.2023 - České dráhy po roce opět zvítězily v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023, a to v kategorii Poskytovatel dopravních služeb. Dopravce tak obhájil loňské vítězství a celkově už v této anketě posbíral šest cen. ČD zvítězily… »

V Olomouckém kraji vyrazil do provozu osmý RegioPanterV Olomouckém kraji vyrazil do provozu osmý RegioPanter

5.12.2023 - České dráhy od společnosti Škoda Group převzaly a uvedly do pravidelného provozu již osmý vlak RegioPanter řady 640.2. Nová jednotka určená pro tratě Olomouckého kraje nese označení 640.214. Poprvé jednotka vyjela 15. listopadu… »

Vectrony zamířily na západ Čech a na MoravuPřevzali jsme letošní devátý a desátý Vectron

4.12.2023 - České dráhy v říjnu převzaly další dvě lokomotivy Siemens Vec­tron od leasingové společnosti RSL. Letos už zbývají dodat poslední dva plánované stroje. Jejich předání je plánované na prosinec. V roce 2024 poskytne společnost… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika