Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Handicapované převezl InterPanter

Handicapované převezl InterPanter

13.10.2021 – autor: JOSEF HOLEK

Speciální vlak vypravily koncem září České dráhy z Prahy do Ostravy na předávání cen Národní rady osob se zdravotním postižením (NRZP) Mosty. V nízkopodlažním speciálu, vedeným elektrickou jednotkou InterPanter, se na akci svezli nejen cestující mířící na předávání cen v čele s Václavem Krásou, předsedou NRZP, ale i generální ředitel a předseda představenstva ČD Ivan Bednárik, náměstek generálního ředitele pro osobní dopravu Jiří Ješeta a další významní hosté.

Handicapované převezl InterPanter

Ceny Mosty uděluje NRZP v zájmu podpory aktivit přispívajících významným způsobem ke zlepšení postavení osob se zdravotním postižením a jejich participace, za mimořádnou aktivitu nebo čin ve prospěch těchto lidí. Ivan Bednárik pak předával ceny v kategorii Instituce veřejné zprávy.  


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Zákazníci ČD mohou využít cyklověž v Milovicích Zákazníci ČD mohou využít cyklověž v Milovicích

29.11.2021 - K úschově kol na nádraží v Milovicích nově slouží cyklověž. Zákazníci ČD s platnou aplikací na In Kartě mohou využít výhodné ceny úschovného. Prvních 24 hodin je zdarma, za každý další den platí jen 5 korun. »

Stipendisté ČéDésu mají jistou kariéruStipendisté ČéDésu mají jistou kariéru

26.11.2021 - České dráhy přijímají přihlášky do Stipendijního programu ČéDés průběžně celý rok a hlásit se mohou studenti ze všech středních škol se zaměřením na obory uplatnitelné u ČD. Vybraným žákům dopravce ušetří peníze a… »

Podzimní setkání motoráků ozdobila znovuzrozená Slovenská strelaPodzimní setkání motoráků ozdobila znovuzrozená Slovenská strela

25.11.2021 - Legendární motorový vůz M 290.002 Slovenská strela se stal největším lákadlem setkání motorových vozů, které v říjnu hostilo ČD Muzeum v Lužnéu Rakovníka. K vidění tu však byly i další technické skvosty nebo stroje, které… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika