Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Fotbalisté AC Sparta Praha si jeli pro výhru Pendolinem

Fotbalisté AC Sparta Praha si jeli pro výhru Pendolinem

5.4.2013 – autor: JAN CAKL

Fotbalový klub AC Sparta Praha navázal na dobré zkušenosti fotbalové reprezentace s cestováním na zápasy vlakem. Pro dopravu na utkání 22. kola Gambrinus ligy v Olomouci hráči zvolili v pátek 5. dubna pravidelnou linku SuperCity Pendolino, kde jim byl vyhrazen vůz první třídy.

Fotbalisté AC Sparta Praha si jeli pro výhru Pendolinem

Hráči tak mohli naplno využít pohodlí a rychlosti drážní dopravy na dlouhé cestě. Pro Sparťany toto není premiérová jízda. Pendolinem se svezli již ve středu 3. dubna, kdy jeli na utkání Poháru České pošty, shodou okolností také do Olomouce, a své dojmy z cesty dokonce aktivně sdíleli na sociálních sítích a oficiálním twitterovém účtu https://twitter.com/ACSparta_CZ. Tento způsob dopravy hráčům evidentně svědčí, protože ve středečním utkání deklasovali Sigmu Olomouc na jejím hřišti 4:2.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

Vyjel jubilejní 800. Mattoni expressVyjel jubilejní 800. Mattoni express

15.2.2024 - Ze stanice Vojkovice nad Ohří se 16. ledna odpoledne vydal na cestu jubilejní 800. Mattoni express, kterým ČD Cargo ve spolupráci s dopravcem Railsystém zajišťuje přepravu nealkoholických nápojů společnosti Mattoni 1873 z Kyselky do… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika