Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Cyklověže Biketower jsou na 18 místech

Cyklověže Biketower jsou na 18 místech

19.9.2023

Všechny typy bicyklů lze uschovat v cyklověžích Biketower, které jsou na osmnácti místech po celé ČR. Oproti běžnému stojanu na kola má cyklověž řadu výhod. Kola jsou chráněna před krádeží nebo povětrnostními vlivy a monitorována kamerovým systémem. Po dobu úschovy jsou i pojištěna proti poškození nebo krádeži.

Cyklověže Biketower jsou už na 18 místech

Na kole lze při uschování nechat veškeré příslušenství včetně světel nebo brašny. Na řídítka můžete pověsit přilbu nebo na nosiči nechat tašku s nákupem. Proces úschovy kola trvá zhruba 25 sekund a stará se o něj robotický systém. Každá věž má kapacitu 118 kol, z toho 16 dětských. Doba úschovy kola ve věži je až 30 dní, cena úschovného za jeden den je ve většině věží 5 korun. Zákazníci ČD s bezkontaktní In Kartou nebo virtuální In Kartou s nahranou platnou aplikací IN 25, 50, 100 nebo Business mají v šestnácti z osmnácti věží uschování na prvních 24 hodin zdarma. Dvě cyklověže Biketower jsou v Lysé nad Labem, další v Milovicích, Berouně, Šumperku, Trutnově, Čelákovicích, Poděbradech, Hodoníně, Třinci, Přerově, Hranicích na Moravě, Jaroměři, Kolíně, Moravské Třebové, Litoměřicích, Břeclavi a Pardubicích.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika