Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Cyklověže Biketower jsou na 18 místech

Cyklověže Biketower jsou na 18 místech

19.9.2023

Všechny typy bicyklů lze uschovat v cyklověžích Biketower, které jsou na osmnácti místech po celé ČR. Oproti běžnému stojanu na kola má cyklověž řadu výhod. Kola jsou chráněna před krádeží nebo povětrnostními vlivy a monitorována kamerovým systémem. Po dobu úschovy jsou i pojištěna proti poškození nebo krádeži.

Cyklověže Biketower jsou už na 18 místech

Na kole lze při uschování nechat veškeré příslušenství včetně světel nebo brašny. Na řídítka můžete pověsit přilbu nebo na nosiči nechat tašku s nákupem. Proces úschovy kola trvá zhruba 25 sekund a stará se o něj robotický systém. Každá věž má kapacitu 118 kol, z toho 16 dětských. Doba úschovy kola ve věži je až 30 dní, cena úschovného za jeden den je ve většině věží 5 korun. Zákazníci ČD s bezkontaktní In Kartou nebo virtuální In Kartou s nahranou platnou aplikací IN 25, 50, 100 nebo Business mají v šestnácti z osmnácti věží uschování na prvních 24 hodin zdarma. Dvě cyklověže Biketower jsou v Lysé nad Labem, další v Milovicích, Berouně, Šumperku, Trutnově, Čelákovicích, Poděbradech, Hodoníně, Třinci, Přerově, Hranicích na Moravě, Jaroměři, Kolíně, Moravské Třebové, Litoměřicích, Břeclavi a Pardubicích.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

V Hodoníně se vzpomínalo na příjezd T. G. MasarykaV Hodoníně se vzpomínalo na příjezd T. G. Masaryka

17.7.2024 - Město Hodonín si v červnu připomnělo 100. výročí návštěvy svého nejvýznamnějšího rodáka a prvního Československého prezidenta Tomáše Garriguea Masaryka. Ten navštívil rodné město 18. června 1924. S událostí se pojila… »

Railjet oslavil 10 let na trase z Prahy do Vídně Railjet oslavil 10 let na trase z Prahy do Vídně

15.7.2024 - Až osmkrát denně ve dvouhodinovém intervalu jezdí červené railjety ÖBB a modré railjety Českých drah z Prahy do Vídně. Jeden z těchto vlaků je denně prodloužen až do Drážďan a Berlína. Od zavedení v roce 2014 na trati Praha –… »

Pendolino otevírá dveře rychlosti 200 km/h na tuzemské sítiPendolino otevírá dveře rychlosti 200 km/h na tuzemské síti

11.7.2024 - Správa železnic začala v polovině června se zkouškami, jež by měly vést k pilotnímu schválení rychlosti 200 km/h na prvních úsecích české železniční sítě, pokud tedy pomineme zkušební okruh ve Velimi. »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika