Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / CityElefant v Moravskoslezském kraji vyjel v krajských barvách

CityElefant v Moravskoslezském kraji vyjel v krajských barvách

20.7.2023

V Moravskoslezském kraji vyjela 9. června poprvé do provozu jednotka CityElefant se speciálním polepem propagujícím Moravskoslezský kraj a jeho zajímavá místa. České dráhy instalaci polepu na jednotku řady 471.025 zajistily na základě požadavku hejtmanství.

CityElefant v Moravskoslezském kraji vyjel v krajských barvách

Pokud se pilotní projekt polepu osvědčí, objeví se další takto graficky upravené jednotky na tratích v Moravskoslezském kraji i v příštím roce. Polep je umístěn tak, aby byl zachován stávající barevný design vozidel. Poprvé se jednotka CityElefant objevila na spěšném vlaku Český Těšín – Opava. Cestující se s ní tak budou nejčastěji setkávat právě na trati číslo 321.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 1

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika