Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Čeští atleti jeli do Berlína na mistrovství Evropy spoji ČD

Čeští atleti jeli do Berlína na mistrovství Evropy spoji ČD

15.8.2018 – autor: JOSEF HOLEK

Česká atletická reprezentace odcestovala na mistrovství Evropy v Berlíně vlaky Českých drah. Padesát sportovců a pár desítek dalších členů výpravy rozdělených do dvou skupin využilo vždy služeb mezinárodního spoje EC 174, a to v sobotu 4. a v pondělí 6. srpna.

Čeští atleti jeli do Berlína na mistrovství Evropy spoji ČD

Člen představenstva ČD odpovědný za úsek osobní dopravy Michal Štěpán, který tým sportovců doprovázel na pražském hlavním nádraží, popřál všem mnoho úspěchů a vyzdvihl mimo jiné fakt, že národní dopravce je hrdým partnerem národního týmu a všeobecně se sportovci spolupracuje řadu let. Na palubě moderních vlaků byli například běžec Jakub Holuša, překážkářka Zuzana Hejnová, sprinter Pavel Maslák, tyčkař Jan Kudlička, skokan Radek Juška či oštěpař Jakub Vadlejch. Národní dopravce po skončení šampionátu přepraví i zpět do České republiky. Vlaky Českých drah denně spojují Berlín a Prahu šesti páry vlaků. 


Průměrné hodnocení (5 hlasů): 4.6

Další články této rubriky

Zemřel kolega Michal HeindlZemřel kolega Michal Heindl

19.3.2021 - Dnešní doba je velmi náročná. Do toho všeho občas přijde zpráva, kterou člověk nechce slyšet. Stejně tomu bylo i 18. 3. 2021, kdy se ráno rozletěla do světa zpráva o úmrtí Michala Heindla, našeho kamaráda a kolegy z plzeňského… »

Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie

3.3.2021 - Koronavirus v uplynulém roce výrazně omezil možnosti cestování, což se týkalo i nejzranitelnější skupiny obyvatel, osob se zdravotním handicapem. České dráhy navzdory tomu loni zajistily 4 584 objednaných přeprav… »

ČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém krajiČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém kraji

2.3.2021 - České dráhy zajistí regionální dopravu v Olomouckém kraji i po roce 2022. Zástupci ČD a Olomouckého kraje podepsali začátkem ledna příslušnou desetiletou smlouvu. Kontrakt se týká provozního souboru Elektrická síť – střed a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika