Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / České dráhy získaly prestižní ocenění

České dráhy získaly prestižní ocenění

15.12.2022

Důvěru zákazníků je obtížné získat a ještě náročnější je si ji udržet. Českým drahám se to podařilo. Podle výsledků nezávislé ankety zaměřené na spotřebitelskou důvěru v rámci programu Důvěryhodné značky ČD obhájily loňské prvenství v kategorii poskytovatelé dopravních služeb.

České dráhy získaly prestižní ocenění

Hlasování se v letošním již osmém ročníku zúčastnilo na 4 000 spotřebitelů po celé republice a vybírali z více než 900 značek v různých oborech. Vedle Českých drah obdržela ocenění například automobilka Škoda, Skupina ČEZ, Pilsner Urquell, T-Mobile, Generali Česká pojišťovna nebo Kofola. V každé kategorii přitom mohla být nejdůvěryhodnější pouze jedna značka, což zaručuje, že oceněné brandy jsou skutečně silné a důvěryhodné. Slavnostní vyhlášení Nejdůvěryhodnějších značek 2022 se uskutečnilo v rámci galavečera 10. listopadu v Autoklubu ČR v Praze.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Nádraží ve Veleslavíně se přesune pod zem Nádraží ve Veleslavíně se přesune pod zem

28.9.2023 - Správa železnic v srpnu vybrala projektanta pro úsek modernizace trati mezi pražským Veleslavínem a Ruzyní. Dokumentaci pro společné povolení vytvoří společnosti SUDOP Praha a Moravia Consult Olomouc za zhruba 212 milionů korun. »

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČDMoravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

24.9.2023 - Jsou lepší Moravské dráhy, nebo České dráhy? V kampani, která chce vyzdvihnout pohodlí a moderní výbavu v nových vlacích ČD, to řeší Moravák od Kyjova a vegan „z Prahe“. V zápletce založené na odvěké rivalitě Čech a… »

Nymburské nádraží získá novou podobuNymburské nádraží získá novou podobu

23.9.2023 - Přestavba hlavního nádraží v Nymburce, kterou připravuje Správa železnic, vznikne podle návrhu architekta Tomáše Hanuse. Odborná komise architektonicko-urbanistické soutěže vybrala mezi 17 účastníky jednomyslně právě jeho… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika