Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / České dráhy získaly prestižní ocenění

České dráhy získaly prestižní ocenění

15.12.2022

Důvěru zákazníků je obtížné získat a ještě náročnější je si ji udržet. Českým drahám se to podařilo. Podle výsledků nezávislé ankety zaměřené na spotřebitelskou důvěru v rámci programu Důvěryhodné značky ČD obhájily loňské prvenství v kategorii poskytovatelé dopravních služeb.

České dráhy získaly prestižní ocenění

Hlasování se v letošním již osmém ročníku zúčastnilo na 4 000 spotřebitelů po celé republice a vybírali z více než 900 značek v různých oborech. Vedle Českých drah obdržela ocenění například automobilka Škoda, Skupina ČEZ, Pilsner Urquell, T-Mobile, Generali Česká pojišťovna nebo Kofola. V každé kategorii přitom mohla být nejdůvěryhodnější pouze jedna značka, což zaručuje, že oceněné brandy jsou skutečně silné a důvěryhodné. Slavnostní vyhlášení Nejdůvěryhodnějších značek 2022 se uskutečnilo v rámci galavečera 10. listopadu v Autoklubu ČR v Praze.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

RegioNova vyjede v nátěru PIDRegioNova vyjede v nátěru PID

3.3.2024 - Cestující se na tratích už brzy setkají s motorovou jednotkou Českých drah řady 814 RegioNova v barvách Pražské integrované dopravy (PID). V novém kabátku vyjede jedna dvouzová na tratích v okolí Rakovníku a jedna třívozová… »

Z Liberce do Frýdlantu a Desné jezdí nové noční vlakyZ Liberce do Frýdlantu a Desné jezdí nové noční vlaky

2.3.2024 - Ve spolupráci s Libereckým krajem zavedly České dráhy od 5. února nové noční vlaky z Liberce do Frýdlantu v Čechách a do Desné. Tyto nové spoje jezdí z krajského města od neděle do čtvrtka vždy ve 23:35 a doplní stávající… »

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika