Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / České dráhy získaly dva certifikáty

České dráhy získaly dva certifikáty

2.8.2016 – autor: JOSEF HOLEK

Národní dopravce získal další ocenění za systém řízení kvality na komplexní zajištění přepravy osob podle normy ISO 9001. Obstál i v případě auditu podle normy OHSAS 18001, která se zaměřuje na zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

České dráhy získaly dva certifikáty

Na základě úspěšného prověřování, které v červnu provedla nezávislá certifikační společnost Bureau Veritas, obdržely České dráhy 20. července certifikáty ISO 9001 i OHSAS 18001 na další tři roky. Nyní je každý rok čekají pravidelné dohledové audity. V listopadu se auditoři na ČD vrátí kvůli systému hospodaření s energiemi ISO 50001. Své činnosti ČD certifikují už deset let nejen kvůli zákazníkům, ale i kvůli možnosti obstát v řadě veřejných zakázek. Zadavatel může při výběru upřednostnit firmu, která disponovala nejen technickým zázemím, ale kvalitou poskytovaných služeb.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 4.5

Další články této rubriky

ČD chystají další velké investiceČD chystají další velké investice

22.10.2020 - České dráhy hodlají v dalších pěti letech dále investovat do obnovy vozidlového parku, rekonstrukce a výstavby zázemí a ETCS. Na šestém ročníku Železniční konference Pardubice 2020, která se prvně uskutečnila i formou on-line… »

Nadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korunNadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korun

30.9.2020 - Správní rada Nadačního fondu Skupiny ČD – ŽELEZNICE SRDCEM rozdělila prvních 400 tisíc korun z transparentního účtu. Příjemci jsou zaměstnanci Českých drah, kteří utrpěli zranění při nedávných vážných nehodách u… »

Spolupráce NRZP a ČD pokračujeSpolupráce NRZP a ČD pokračuje

29.9.2020 - Více než šest stovek bezbariérových vozů a jednotek, přes 5 000 bezbariérových spojů každý den, což představuje více než dvě třetiny denně vypravených vlaků Českých drah, či unikátní společně vyvinutý objednávkový… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika