Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / České dráhy získaly dva certifikáty

České dráhy získaly dva certifikáty

2.8.2016 – autor: JOSEF HOLEK

Národní dopravce získal další ocenění za systém řízení kvality na komplexní zajištění přepravy osob podle normy ISO 9001. Obstál i v případě auditu podle normy OHSAS 18001, která se zaměřuje na zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

České dráhy získaly dva certifikáty

Na základě úspěšného prověřování, které v červnu provedla nezávislá certifikační společnost Bureau Veritas, obdržely České dráhy 20. července certifikáty ISO 9001 i OHSAS 18001 na další tři roky. Nyní je každý rok čekají pravidelné dohledové audity. V listopadu se auditoři na ČD vrátí kvůli systému hospodaření s energiemi ISO 50001. Své činnosti ČD certifikují už deset let nejen kvůli zákazníkům, ale i kvůli možnosti obstát v řadě veřejných zakázek. Zadavatel může při výběru upřednostnit firmu, která disponovala nejen technickým zázemím, ale kvalitou poskytovaných služeb.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 4.5

Další články této rubriky

Zemřel kolega Michal HeindlZemřel kolega Michal Heindl

19.3.2021 - Dnešní doba je velmi náročná. Do toho všeho občas přijde zpráva, kterou člověk nechce slyšet. Stejně tomu bylo i 18. 3. 2021, kdy se ráno rozletěla do světa zpráva o úmrtí Michala Heindla, našeho kamaráda a kolegy z plzeňského… »

Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie

3.3.2021 - Koronavirus v uplynulém roce výrazně omezil možnosti cestování, což se týkalo i nejzranitelnější skupiny obyvatel, osob se zdravotním handicapem. České dráhy navzdory tomu loni zajistily 4 584 objednaných přeprav… »

ČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém krajiČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém kraji

2.3.2021 - České dráhy zajistí regionální dopravu v Olomouckém kraji i po roce 2022. Zástupci ČD a Olomouckého kraje podepsali začátkem ledna příslušnou desetiletou smlouvu. Kontrakt se týká provozního souboru Elektrická síť – střed a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika