Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / České dráhy posílily dopravu na Dny NATO

České dráhy posílily dopravu na Dny NATO

13.10.2022

České dráhy výrazně posílily dopravu na Dny NATO a Dny Vzdušných sil AČR, které se o víkendu 17. a 18. září uskutečnily na ostravském letišti v Mošnově. Národní dopravce vypravil do stanice Mošnov, Ostrava Airport speciální expresní spoje z Prahy, Brna a Olomouce a posilové osobní vlaky z Bohumína, Opavy a Ostravy-Svinova.

České dráhy posílily dopravu na Dny NATO

Kromě toho řada dálkových vlaků, včetně těch, které jely ze Žiliny, Varšavy nebo Vídně, mimořádně zastavila ve stanici Studénka. Posílena byla ve dnech konání akce rovněž regionální doprava. ČD vypravily zvláštní osobní vlaky, takže s prokladem pravidelných spojů jely každou půlhodinu až hodinu. Na spojích navíc jezdily dvě jednotky CityElefant a kapacita této zdvojené soupravy díky tomu činila přibližně 600 míst k sezení a celková pak více než 1 200 osob.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika