Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD získaly Jednotné osvědčení o bezpečnosti dopravce

ČD získaly Jednotné osvědčení o bezpečnosti dopravce

14.3.2023

České dráhy obdržely na konci ledna Jednotné osvědčení o bezpečnosti železničního podniku s platností do 27. 2. 2028. Osvědčení bylo vystaveno na maximální možnou dobu pěti let bez jakýchkoliv omezení či podmínek jeho použití.

ČD získaly Jednotné osvědčení o bezpečnosti dopravce

V červnu 2022 dopravce prostřednictvím jednotného kontaktního místa ERA (OSS – One-Stop-Shop) podal na Drážní úřad ČR žádost o vydání osvědčení o bezpečnosti dopravce, ke kterému postupně přiložil desítky aktualizovaných interních norem, předpisů a opatření a další stovky dokumentů a důkazů. Těmi dokládal nastavení a funkčnost systému zajišťování bezpečnosti v rámci ČD. Na jejich přípravě se trpělivě a odpovědně podílela celá řada kolegů napříč firmou. Společným úsilím společnost dosáhla splnění jedné ze základních podmínek existence Českých drah na dopravním trhu.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Nádraží ve Veleslavíně se přesune pod zem Nádraží ve Veleslavíně se přesune pod zem

28.9.2023 - Správa železnic v srpnu vybrala projektanta pro úsek modernizace trati mezi pražským Veleslavínem a Ruzyní. Dokumentaci pro společné povolení vytvoří společnosti SUDOP Praha a Moravia Consult Olomouc za zhruba 212 milionů korun. »

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČDMoravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

24.9.2023 - Jsou lepší Moravské dráhy, nebo České dráhy? V kampani, která chce vyzdvihnout pohodlí a moderní výbavu v nových vlacích ČD, to řeší Moravák od Kyjova a vegan „z Prahe“. V zápletce založené na odvěké rivalitě Čech a… »

Nymburské nádraží získá novou podobuNymburské nádraží získá novou podobu

23.9.2023 - Přestavba hlavního nádraží v Nymburce, kterou připravuje Správa železnic, vznikne podle návrhu architekta Tomáše Hanuse. Odborná komise architektonicko-urbanistické soutěže vybrala mezi 17 účastníky jednomyslně právě jeho… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika