Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD vyvinuly aplikaci pro zaměstnance

ČD vyvinuly aplikaci pro zaměstnance

14.4.2020 – autor: JOSEF HOLEK

Vývojáři Českých drah představili novou aplikaci ČD Revizor. Impulzem byla podmínka ve smlouvě mezi Jihomoravským krajem a ČD, z níž vyplynula povinnost umožnit kontrolu jízdních dokladů v celém rozsahu výkonů kontrolním orgánům objednatele.

ČD vyvinuly aplikaci pro zaměstnance

Navíc existovala potřeba aplikace, kterou by byla umožněna kontrola jízdenek jiným zařízením, než je přenosná osobní pokladna, kterou používají k odbavení a kontrole jízdenek průvodčí. POPky, jak se přenosným pokladnám říká, jsou totiž poměrně drahé a není možné jimi vybavit kontrolory například na jednorázových či nostalgických jízdách nebo řidiče autobusů při náhradní dopravě. Byť je aplikace v tuto chvíli určena především pracovníkům přepravní kontroly IDS JMK, umožňuje kontrolu všech jízdních dokladů vystavených podle tarifu TR 10 v papírové podobě nebo nahrané na In Kartě ČD a kontrolu mezinárodních jízdních dokladů a dokladů vystavených podle tarifu IDS JMK zakoupených v e-shopu ČD.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 5

Další články této rubriky

Cestování do Německa během léta s povinnými místenkamiCestování do Německa během léta s povinnými místenkami

19.5.2024 - Mezistátní vlaky EC mezi ČR a Německem na lince z Prahy přes Drážďany a Berlín do Hamburku a dalších severoněmeckých měst bude od 1. června do 1. září 2024 možné použít jen s povinnou místenkou. Dočasnou změnu zavádí… »

Začala další sezona v ČD Muzeu LužnáZačala další sezona v ČD Muzeu Lužná

16.5.2024 - Poslední dubnový víkend odstartovala nová sezona v ČD Muzeu Lužná u Rakovníka. Návštěvníci se mohli projet na nově prodloužené úzkorozchodné drážce v areálu muzea, připraveny byly rovněž jízdy historického vlaku s parní… »

ČD Cargo nasadilo svůj první duální VectronČD Cargo nasadilo svůj první duální Vectron

15.5.2024 - Park hnacích vozidel naší dceřiné společnosti ČD Cargo posílila na začátku dubna lokomotiva s číslem 248.082. Jedná se o Vectron Dual Mode od výrobce vozidel Siemens, tedy o lokomotivu stejného typu, jakou ČD Cargo testovalo ve… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika