Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD vyvinuly aplikaci pro zaměstnance

ČD vyvinuly aplikaci pro zaměstnance

14.4.2020 – autor: JOSEF HOLEK

Vývojáři Českých drah představili novou aplikaci ČD Revizor. Impulzem byla podmínka ve smlouvě mezi Jihomoravským krajem a ČD, z níž vyplynula povinnost umožnit kontrolu jízdních dokladů v celém rozsahu výkonů kontrolním orgánům objednatele.

ČD vyvinuly aplikaci pro zaměstnance

Navíc existovala potřeba aplikace, kterou by byla umožněna kontrola jízdenek jiným zařízením, než je přenosná osobní pokladna, kterou používají k odbavení a kontrole jízdenek průvodčí. POPky, jak se přenosným pokladnám říká, jsou totiž poměrně drahé a není možné jimi vybavit kontrolory například na jednorázových či nostalgických jízdách nebo řidiče autobusů při náhradní dopravě. Byť je aplikace v tuto chvíli určena především pracovníkům přepravní kontroly IDS JMK, umožňuje kontrolu všech jízdních dokladů vystavených podle tarifu TR 10 v papírové podobě nebo nahrané na In Kartě ČD a kontrolu mezinárodních jízdních dokladů a dokladů vystavených podle tarifu IDS JMK zakoupených v e-shopu ČD.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 5

Další články této rubriky

Nádraží ve Veleslavíně se přesune pod zem Nádraží ve Veleslavíně se přesune pod zem

28.9.2023 - Správa železnic v srpnu vybrala projektanta pro úsek modernizace trati mezi pražským Veleslavínem a Ruzyní. Dokumentaci pro společné povolení vytvoří společnosti SUDOP Praha a Moravia Consult Olomouc za zhruba 212 milionů korun. »

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČDMoravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

24.9.2023 - Jsou lepší Moravské dráhy, nebo České dráhy? V kampani, která chce vyzdvihnout pohodlí a moderní výbavu v nových vlacích ČD, to řeší Moravák od Kyjova a vegan „z Prahe“. V zápletce založené na odvěké rivalitě Čech a… »

Nymburské nádraží získá novou podobuNymburské nádraží získá novou podobu

23.9.2023 - Přestavba hlavního nádraží v Nymburce, kterou připravuje Správa železnic, vznikne podle návrhu architekta Tomáše Hanuse. Odborná komise architektonicko-urbanistické soutěže vybrala mezi 17 účastníky jednomyslně právě jeho… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika