Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD uspěly v soutěži ADC Creative Awards 2019

ČD uspěly v soutěži ADC Creative Awards 2019

9.5.2019 – autor: REDAKCE

České dráhy získaly tři ceny v soutěži ADC Creative Awards 2019, což je prestižní české ocenění v oblasti reklamy. Dopravce přihlásil dvě reklamy – Západní expres a Včasná jízdenka Evropa, které byly nominovány ve třech kategoriích (Radio, Copywriting, Outdoor), a obě uspěly.

ČD uspěly v soutěži ADC Creative Awards 2019

Jde o skvělý výsledek, neboť ČD zatím toto ocenění nezískaly a doposud se nedostaly ani do užšího výběru. Obě reklamy již vznikly ve spolupráci s novou agenturou Havas, která pro ČD pracuje od letošního ledna. ADC Creative Awards 2019 je nejprestižnější národní soutěž komerční kreativity vyhlašovaná profesním spolkem Art Directors Club. Dříve byla známá jako Louskáček a organizována je každoročně od roku 1993. Základním kritériem hodnocení soutěžních prací je originalita, inovativnost kreativního nápadu a kvalita zpracování.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 5

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika