Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD uspěly v soutěži ADC Creative Awards 2019

ČD uspěly v soutěži ADC Creative Awards 2019

9.5.2019 – autor: REDAKCE

České dráhy získaly tři ceny v soutěži ADC Creative Awards 2019, což je prestižní české ocenění v oblasti reklamy. Dopravce přihlásil dvě reklamy – Západní expres a Včasná jízdenka Evropa, které byly nominovány ve třech kategoriích (Radio, Copywriting, Outdoor), a obě uspěly.

ČD uspěly v soutěži ADC Creative Awards 2019

Jde o skvělý výsledek, neboť ČD zatím toto ocenění nezískaly a doposud se nedostaly ani do užšího výběru. Obě reklamy již vznikly ve spolupráci s novou agenturou Havas, která pro ČD pracuje od letošního ledna. ADC Creative Awards 2019 je nejprestižnější národní soutěž komerční kreativity vyhlašovaná profesním spolkem Art Directors Club. Dříve byla známá jako Louskáček a organizována je každoročně od roku 1993. Základním kritériem hodnocení soutěžních prací je originalita, inovativnost kreativního nápadu a kvalita zpracování.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 5

Další články této rubriky

Zemřel kolega Michal HeindlZemřel kolega Michal Heindl

19.3.2021 - Dnešní doba je velmi náročná. Do toho všeho občas přijde zpráva, kterou člověk nechce slyšet. Stejně tomu bylo i 18. 3. 2021, kdy se ráno rozletěla do světa zpráva o úmrtí Michala Heindla, našeho kamaráda a kolegy z plzeňského… »

Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie

3.3.2021 - Koronavirus v uplynulém roce výrazně omezil možnosti cestování, což se týkalo i nejzranitelnější skupiny obyvatel, osob se zdravotním handicapem. České dráhy navzdory tomu loni zajistily 4 584 objednaných přeprav… »

ČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém krajiČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém kraji

2.3.2021 - České dráhy zajistí regionální dopravu v Olomouckém kraji i po roce 2022. Zástupci ČD a Olomouckého kraje podepsali začátkem ledna příslušnou desetiletou smlouvu. Kontrakt se týká provozního souboru Elektrická síť – střed a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika