Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD spustily novou kampaň, Ivan Trojan je v roli robota

ČD spustily novou kampaň, Ivan Trojan je v roli robota

11.5.2024

Do online prostoru zamířil počátkem dubna nový reklamní spot Českých drah. Cílem kampaně je ukázat komfort a služby, které moderní vlaky nabízejí. V hlavní roli se představuje opět Ivan Trojan. A protože velkým tématem je umělá inteligence, představuje se tentokrát známý herec v roli chytrého robota, který má na všechno odpověď.

ČD spustily novou kampaň, Ivan Trojan je v roli robota

Stříbrný oblek, světélkující mozek a nechybí ani anténka. A co ho vlastně přivádí do vlaku? Humanoid s označením IQ 3000 se jako výsledek úsilí pražského start-upu jede představit do Ostravy a žádat o investici. Nejlepší volbou pro pohodlný přesun na sever Moravy je samozřejmě vlak. „Rostoucí investice do modernizace vlaků přinášejí našim cestujícím více komfortu. Cílíme tedy nejen na běžné cestující, ale i na byznysové klienty, kteří vyžadují vyšší úroveň služeb. A nápad s AI start-upem to vystihl,“ řekl Jakub Otava, ředitel odboru komunikace ČD. Nejnovější kampaň připomíná, že vlakem lze rychle a pohodlně cestovat na trase Praha – Ostrava nebo Praha – Brno. V dálkových vlacích najdou zákazníci veškerý komfort, tedy pohodlné soupravy vybavené klimatizací, zásuvkami pro nabíjení drobné elektroniky, USB, wi-fi sítí, palubním informačním systémem či nabíječkami pro elektrokola. V rámci služeb pak nechybí ani pestrý jídelní lístek. I proto se děj spotu odehrává v restauračním voze.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Cestování do Německa během léta s povinnými místenkamiCestování do Německa během léta s povinnými místenkami

19.5.2024 - Mezistátní vlaky EC mezi ČR a Německem na lince z Prahy přes Drážďany a Berlín do Hamburku a dalších severoněmeckých měst bude od 1. června do 1. září 2024 možné použít jen s povinnou místenkou. Dočasnou změnu zavádí… »

Začala další sezona v ČD Muzeu LužnáZačala další sezona v ČD Muzeu Lužná

16.5.2024 - Poslední dubnový víkend odstartovala nová sezona v ČD Muzeu Lužná u Rakovníka. Návštěvníci se mohli projet na nově prodloužené úzkorozchodné drážce v areálu muzea, připraveny byly rovněž jízdy historického vlaku s parní… »

ČD Cargo nasadilo svůj první duální VectronČD Cargo nasadilo svůj první duální Vectron

15.5.2024 - Park hnacích vozidel naší dceřiné společnosti ČD Cargo posílila na začátku dubna lokomotiva s číslem 248.082. Jedná se o Vectron Dual Mode od výrobce vozidel Siemens, tedy o lokomotivu stejného typu, jakou ČD Cargo testovalo ve… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika