Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD se staly partnerem olympijských parků

ČD se staly partnerem olympijských parků

17.8.2016 – autor: JAN CHALOUPKA

Olympijské parky Rio-Lipno, OP Pardubice, OP Plzeň a OP Ostrava nachystaly pro návštěvníky řadu akcí, během nich mohou nejen fandit českým závodníkům v Riu, ale na vlastní kůži také vyzkoušet mnohé z disciplín této vrcholné sportovní akce.

ČD se staly partnerem olympijských parků

U prezentačních stánků ČD v pardubickém parku si mohou zahrát beachvolejbal, pétanque, zaskákat na trampolíně nebo zajezdit na paddle boardu. Na jihu Čech jsou pak ČD oficiálním dopravcem do areálu Rio Lipno. Od 4. do 23. srpna se proto mění jízdní řády na tratích České Budějovice – Černý Kříž a Lipno nad Vltavou  –  Rybník. Řada spojů je posílena a přizpůsobena požadavkům pořadatelů akce. Zároveň jsou upraveny i jízdní řády ČD BUSů. Na trati České Budějovice – Rybník a Rybník – Lipno nad Vltavou pojede od 4.8 do 22.8 denně jeden posilový spoj s odjezdem z Budějovic v 9:07 h. V pátek, sobotu a neděli ho doplní další s odjezdem v 11:11.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika