Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD připravily další ročník odborné konference

ČD připravily další ročník odborné konference

19.11.2023

České dráhy se po roce opět přihlásily a s partnery 19. a 20. října připravily třináctý ročník tradiční odborné konference. Letošní ročník byl výjimečný svým zaměřením na „Roli a budoucí úlohu lidského činitele na železnici aneb Železnice člověkem pro člověka“.

ČD připravily další ročník odborné konference

Konference se uskutečnila v Litomyšli v Pardubickém kraji, kde se podařilo skvěle skloubit tradiční středověkou architekturu s moderními stavebními prvky. Letošek přinesl oživení v podobě odchodu od tradičních technických a provozně-technických otázek směrem k tématu vztahu mezi člověkem a technologiemi. Téma rezonovalo u více než 100 přítomných účastníků, což potvrdilo, že začlenění tématu lidského činitele do programu bylo správným krokem. V současné době, kdy se celá společnost potýká s nedostatkem pracovních sil, je třeba hledat nové způsoby, jak přilákat a udržet si zaměstnance. Závěry konference ukázaly, že klíčovým prvkem je oslovit a získat mladé lidi, kteří hledají smysluplnou práci a možnosti seberealizace. 


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

ČD opět uspěly v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023ČD opět uspěly v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023

6.12.2023 - České dráhy po roce opět zvítězily v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023, a to v kategorii Poskytovatel dopravních služeb. Dopravce tak obhájil loňské vítězství a celkově už v této anketě posbíral šest cen. ČD zvítězily… »

V Olomouckém kraji vyrazil do provozu osmý RegioPanterV Olomouckém kraji vyrazil do provozu osmý RegioPanter

5.12.2023 - České dráhy od společnosti Škoda Group převzaly a uvedly do pravidelného provozu již osmý vlak RegioPanter řady 640.2. Nová jednotka určená pro tratě Olomouckého kraje nese označení 640.214. Poprvé jednotka vyjela 15. listopadu… »

Vectrony zamířily na západ Čech a na MoravuPřevzali jsme letošní devátý a desátý Vectron

4.12.2023 - České dráhy v říjnu převzaly další dvě lokomotivy Siemens Vec­tron od leasingové společnosti RSL. Letos už zbývají dodat poslední dva plánované stroje. Jejich předání je plánované na prosinec. V roce 2024 poskytne společnost… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika