Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD přepravily fanoušky na finále konferenční ligy

ČD přepravily fanoušky na finále konferenční ligy

23.7.2023

České dráhy se staly oficiálním dopravcem finále fotbalové Evropské konferenční ligy. To se uskutečnilo ve středu 7. června v pražském Edenu a utkaly se v něm týmy anglického West Hamu a italské Fiorentiny. ČD pro zájemce o utkání vypravily mezi stanicemi Praha-Holešovice a Praha-Eden několik zvláštních vlaků.

ČD přepravily fanoušky na finále konferenční ligy

Fanoušci se zakoupenou elektronickou vstupenkou mohli na zápas po celý den využít bezplatnou přepravu vlakem po Praze v pásmech P a 0, které na řadě relací v metropoli nabízejí často nejrychlejší a nejsnazší způsob dopravy. S ohledem na velký počet návštěvníků České dráhy vypravily pět speciálních vlaků pro fanoušky z FunParku Výstaviště z Holešovic do stanice Praha-Eden, jež se nachází v těsné blízkosti stadionu. Dopravce pochopitelně zorganizoval speciální spoje i po ukončení zápasu.  


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 1

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika