Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD představily zajištění bezpečnosti

ČD představily zajištění bezpečnosti

3.5.2019 – autor: JOSEF HOLEK

Nové trendy v dopravě. Tak se jmenoval desátý ročník konference, která se na začátku dubna konala v budově VOŠ a SPŠ automobilní a technické v Českých Budějovicích. Za České dráhy zde vystoupila Michaela Hronovská z oddělení bezpečnosti a nouzového plánování.

ČD představily zajištění bezpečnosti

. Studentům a zástupcům odborné veřejnosti představila propracovaný systém zajištění bezpečnosti ČD. Kromě jiného uvedla, že dopravce si u soukromé bezpečnostní agentury Securitas ČR objednává službu ostrahy železničních stanic v majetku ČD, prostor pro odstavování osobních vozů, administrativních budov či areálů a v neposlední řadě na základě zpracovávaných analýz jsou pracovníky agentury doprovázeny osobní vlaky, kde je vysoká přestupková a trestná činnost na majetku dopravce i cestujících. V Jihočeském kraji se jedná zejména o doprovody vlaků po dobu vodácké sezony. ČD v otázce bezpečnosti dále spolupracují s Policií ČR, Městskou policií a s Celní správou.


Průměrné hodnocení (11 hlasů): 4.27

Další články této rubriky

ČD chystají další velké investiceČD chystají další velké investice

22.10.2020 - České dráhy hodlají v dalších pěti letech dále investovat do obnovy vozidlového parku, rekonstrukce a výstavby zázemí a ETCS. Na šestém ročníku Železniční konference Pardubice 2020, která se prvně uskutečnila i formou on-line… »

Nadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korunNadační fond Skupiny ČD rozdělil prvních 400 tisíc korun

30.9.2020 - Správní rada Nadačního fondu Skupiny ČD – ŽELEZNICE SRDCEM rozdělila prvních 400 tisíc korun z transparentního účtu. Příjemci jsou zaměstnanci Českých drah, kteří utrpěli zranění při nedávných vážných nehodách u… »

Spolupráce NRZP a ČD pokračujeSpolupráce NRZP a ČD pokračuje

29.9.2020 - Více než šest stovek bezbariérových vozů a jednotek, přes 5 000 bezbariérových spojů každý den, což představuje více než dvě třetiny denně vypravených vlaků Českých drah, či unikátní společně vyvinutý objednávkový… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika