Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD opět uspěly v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023

ČD opět uspěly v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023

6.12.2023

České dráhy po roce opět zvítězily v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023, a to v kategorii Poskytovatel dopravních služeb. Dopravce tak obhájil loňské vítězství a celkově už v této anketě posbíral šest cen. ČD zvítězily zatím v každém ročníku od roku 2018, kdy byla dopravní kategorie mezi nejdůvěryhodnější značky zařazena.

ČD opět uspěly v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023

V rámci devátého ročníku ankety hodnotily čtyři tisíce českých spotřebitelů téměř 900 značek nominovaných automaticky na základě prodejů. Kategorií bylo 92 a v každé  byl vždy jen jeden vítěz, což je zárukou, že oceněné značky jsou opravdu silné a důvěryhodné. Nezávislá anketa zaměřená na spotřebitelskou důvěru zahrnuje kategorie napříč všemi oblastmi života, od služeb přes výrobce a prodejce potravin a spotřebního zboží až po lékárenské produkty, stavebniny nebo instituce. Mezi oceněnými značkami se každoročně objevují jak nové, tak i ty osvědčené, které si drží pozici a v hodnocení spotřebitelů se na prvních místech umisťují pravidelně.  

„Jsme rádi, že se mezi oceněné značky řadí i České dráhy a velmi si vážíme důvěry našich zákazníků,“ řekl Michal Krapinec, předseda představenstva a generální ředitel Českých drah, a dodává: „Po našich nedávných mezinárodních úspěších je pro nás obzvlášť potěšující získat ocenění i na domácí půdě. Titul Nejdůvěryhodnější značka 2023 v kategorii poskytovatelů dopravních služeb vnímáme jako důkaz, že naše služby a zlepšování zákaznické spokojenosti jsou ceněny nejen na mezinárodní, ale i na domácí úrovni. Je to zároveň závazek budoucna – slib, že budeme i nadále pracovat na tom, abychom byli pro naše zákazníky férovým a spolehlivým dopravcem. Současně bych chtěl poděkovat všem našim zaměstnancům, kteří jsou skutečným základem tohoto úspěchu.“ 

České dráhy před měsícem získaly také prestižní mezinárodní cenu World Passenger Award 2023 na světovém fóru World Passenger Festival 2023 ve Vídni a opakovaně získaly různá ocenění v oblasti rozvoje svých digitálních služeb, např. pro aplikaci Můj vlak. To dokazuje, že jsou České dráhy stále lídrem v oblasti rozvoje služeb na české železnici a ve střední Evropě. 
 


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic Připravuje se modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic

22.2.2024 - Správa železnic hledá projektanta modernizace úseku z Výstaviště do Dejvic. Vítěz vytvoří projekt pro téměř tříkilometrový úsek mezi již budovanou zastávkou na Výstavišti a stanicí v Dejvicích. Ta bude nově umístěna v… »

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika