Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD - T rozšířila bezplatnou wi-fi na pražském hlavním nádraží

ČD - T rozšířila bezplatnou wi-fi na pražském hlavním nádraží

26.4.2022

Dceřiná společnost Českých drah ČD - Telematika ve spolupráci se Správou železnic pomáhá uprchlíkům z Ukrajiny. Díky expresní montáži nových wi-fi routerů v prostorách železniční stanice Praha hlavní nádraží mají přijíždějící občané Ukrajiny od začátku března k dispozici neomezený přístup k internetu zcela zdarma.

ČD - T rozšířila bezplatnou wi-fi na pražském hlavním nádraží

Mohou díky tomu sledovat aktuální vývoj a zůstat ve spojení se svými blízkými. „Každá pomoc Ukrajině je nyní důležitá a jednou z forem naší pomoci uprchlíkům je právě zajištění možnosti navázat spojení s blízkými hned po příjezdu do Prahy,“ řekl manažer odboru provoz a rozvoj z ČD - Telematiky Tomáš Laga. Wi-fi zajišťující neomezený přístup k internetu na hlavním nádraží nyní nově pokrývá prostory určené jako zázemí pro přijíždějící obyvatele z Ukrajiny, kteří tuto bezplatnou službu již od pátku využívají. 


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 1

Další články této rubriky

Na obnovu vozidel půjde více penězNa obnovu vozidel půjde více peněz

27.5.2022 - Ministerstvo dopravy vyhlásilo výzvu v rámci programu na obnovu historických železničních vozidel na období 2021 až 2023. Ministerstvo financí nedávno schválilo a navýšilo roční rozpočet na pět milionů korun. »

Do Velimi dorazila na testování jednotka StadlerDo Velimi dorazila na testování jednotka Stadler

26.5.2022 - Do areálu Zkušebního centra VUZ ve Velimi počátkem dubna dorazila elektrická jednotka Stadler s alternativním pohonem z baterií Flirt3 BEMU2 SH. Technické řešení elektrické jednotky od švýcarského výrobce Stadler vychází z… »

Přímý spoj Českých drah nově zamíří až do FlensburguPřímý spoj Českých drah nově zamíří až do Flensburgu

25.5.2022 - České dráhy od 12. června rozšíří přímé vlakové spojení Praha – Hamburg až do severoněmeckého Flensburgu na německo-dánské hranici. Provoz vlaku dopravce zajišťuje ve spolupráci s Deutsche Bahn. Vlak bude jezdit denně. »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika