Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Aplikace MobilOK má novou verzi

Aplikace MobilOK má novou verzi

16.12.2022

Koordinátor IDSOK přichází s dlouho očekávanou mobilní aplikací MobilOK new, která cestujícím přináší pohodlnější odbavení a usnadňuje tak cestování v rámci Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK). Nová mobilní aplikace pro jednodušší nákup jízdenek bude dostupná od 1. ledna 2023.

Aplikace MobilOK má novou verzi

MobilOK new je upgradem mobilní aplikace MobilOK a pro uživatele je připravena přívětivější aplikace s řadou nových funkcí. Všechny procesy se odehrávají v rámci stažené aplikace, nedochází tak k přesměrování na webový prohlížeč či e-shop IDSOK. Kromě nákupu všech typů časových jízdních dokladů je možné si zakoupit i jednotlivé jízdné. Mezi další novinky patří také možnost vyhledání spojení včetně okamžitého nákupu patřičného jízdního dokladu. I v této aplikaci, podobně jako v e-shopu IDSOK, mohou cestující vrátit elektronickou časovou jízdenku kdykoli před začátkem platnosti nebo v jejím průběhu. Podobně jako v CestujOK má uživatel aplikace možnost zobrazit aktuální informace o spoji, zjistit zpoždění nebo jeho aktuální polohu.   


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

České dráhy zahájily soutěžní dialog na nové moderní sídloČeské dráhy zahájily soutěžní dialog na nové moderní sídlo

20.5.2024 - České dráhy zahájily soutěžní dialog na nové sídlo Skupiny ČD v Praze. Administrativní a provozní zaměstnanci ČD jsou nyní rozmístěni v několika budovách v Praze, společnost proto hledá velký administrativní komplex s kapacitou… »

Cestování do Německa během léta s povinnými místenkamiCestování do Německa během léta s povinnými místenkami

19.5.2024 - Mezistátní vlaky EC mezi ČR a Německem na lince z Prahy přes Drážďany a Berlín do Hamburku a dalších severoněmeckých měst bude od 1. června do 1. září 2024 možné použít jen s povinnou místenkou. Dočasnou změnu zavádí… »

Začala další sezona v ČD Muzeu LužnáZačala další sezona v ČD Muzeu Lužná

16.5.2024 - Poslední dubnový víkend odstartovala nová sezona v ČD Muzeu Lužná u Rakovníka. Návštěvníci se mohli projet na nově prodloužené úzkorozchodné drážce v areálu muzea, připraveny byly rovněž jízdy historického vlaku s parní… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika