Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Aplikace ČD Můj vlak se těší rostoucí popularitě

Aplikace ČD Můj vlak se těší rostoucí popularitě

6.8.2021 – autor: JOSEF HOLEK

Mobilní aplikace Můj vlak, která umožňuje komplexní odbavení při cestách vlakem, se těší vzrůstající oblibě. Dokazuje to i hodnocení uživatelů na úrovni 4,6 z 5 na platformách Google Play i App Store.

Aplikace ČD Můj vlak se těší rostoucí popularitě

Díky uživatelské přívětivosti a užitečným funkcím se také výrazně zvyšuje počet stažení, a výrazně si tak získala značnou oblibu. Od spuštění obdržela řadu uživatelských i odborných ocenění, což dokladuje i vysoké hodnocení na zmíněných platformách. Dopravce aplikaci spustil v říjnu 2014, aktivně ji využívá přes 300 tisíc unikátních uživatelů měsíčně. Kromě běžných funkcí, jako je hledání spojení nebo nákup jízdenek, v ní cestující najdou palubní portál s průběžnými informacemi o jízdě vlaku, přestupech nebo o výlukách a mimořádnostech na tratích. Výhodou je také možnost hledání jízdních řádů offline, a to včetně spojení do zahraničí. Do budoucna ČD plánují aplikaci rozšiřovat a nabídnout nové možnosti odbavení. Cestujícím umožní zakoupit si jízdenku na zpožděný spoj, dále je v plánu vylepšení platební metody Google Pay či implementace nového cestovního průvodce.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

RegioNova vyjede v nátěru PIDRegioNova vyjede v nátěru PID

3.3.2024 - Cestující se na tratích už brzy setkají s motorovou jednotkou Českých drah řady 814 RegioNova v barvách Pražské integrované dopravy (PID). V novém kabátku vyjede jedna dvouzová na tratích v okolí Rakovníku a jedna třívozová… »

Z Liberce do Frýdlantu a Desné jezdí nové noční vlakyZ Liberce do Frýdlantu a Desné jezdí nové noční vlaky

2.3.2024 - Ve spolupráci s Libereckým krajem zavedly České dráhy od 5. února nové noční vlaky z Liberce do Frýdlantu v Čechách a do Desné. Tyto nové spoje jezdí z krajského města od neděle do čtvrtka vždy ve 23:35 a doplní stávající… »

Začala oprava historicky cenné nádražní budovy v ŽatciZačala oprava historicky cenné nádražní budovy v Žatci

23.2.2024 - Správa železnic zahájila opravu památkově chráněné nádražní budovy v Žatci. Stavební práce v hodnotě bezmála 99 milionů korun provede společnost Chládek & Tintěra. Do konce příštího roku projde obnovou nejen střecha a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika