Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Aplikace ČD Můj vlak se těší rostoucí popularitě

Aplikace ČD Můj vlak se těší rostoucí popularitě

6.8.2021 – autor: JOSEF HOLEK

Mobilní aplikace Můj vlak, která umožňuje komplexní odbavení při cestách vlakem, se těší vzrůstající oblibě. Dokazuje to i hodnocení uživatelů na úrovni 4,6 z 5 na platformách Google Play i App Store.

Aplikace ČD Můj vlak se těší rostoucí popularitě

Díky uživatelské přívětivosti a užitečným funkcím se také výrazně zvyšuje počet stažení, a výrazně si tak získala značnou oblibu. Od spuštění obdržela řadu uživatelských i odborných ocenění, což dokladuje i vysoké hodnocení na zmíněných platformách. Dopravce aplikaci spustil v říjnu 2014, aktivně ji využívá přes 300 tisíc unikátních uživatelů měsíčně. Kromě běžných funkcí, jako je hledání spojení nebo nákup jízdenek, v ní cestující najdou palubní portál s průběžnými informacemi o jízdě vlaku, přestupech nebo o výlukách a mimořádnostech na tratích. Výhodou je také možnost hledání jízdních řádů offline, a to včetně spojení do zahraničí. Do budoucna ČD plánují aplikaci rozšiřovat a nabídnout nové možnosti odbavení. Cestujícím umožní zakoupit si jízdenku na zpožděný spoj, dále je v plánu vylepšení platební metody Google Pay či implementace nového cestovního průvodce.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČDMoravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

24.9.2023 - Jsou lepší Moravské dráhy, nebo České dráhy? V kampani, která chce vyzdvihnout pohodlí a moderní výbavu v nových vlacích ČD, to řeší Moravák od Kyjova a vegan „z Prahe“. V zápletce založené na odvěké rivalitě Čech a… »

Nymburské nádraží získá novou podobuNymburské nádraží získá novou podobu

23.9.2023 - Přestavba hlavního nádraží v Nymburce, kterou připravuje Správa železnic, vznikne podle návrhu architekta Tomáše Hanuse. Odborná komise architektonicko-urbanistické soutěže vybrala mezi 17 účastníky jednomyslně právě jeho… »

ČD Cargo pořídí dalších 12 lokomotiv TraxxČD Cargo pořídí dalších 12 lokomotiv Traxx

22.9.2023 - Dceřiná společnost Českých drah ČD Cargo objednala dalších 12 lokomotiv typu TRAXX 3 MS vybavených palubním systémem Atlas (ETCS Level 2, Baseline 3). Lokomotivy by měly být dodány nejpozději v první polovině roku 2026. Hodnota… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika