Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / VUZ se na okruhu prezentoval médiím

VUZ se na okruhu prezentoval médiím

26.11.2019 – autor: JOSEF HOLEK

Výzkumný ústav železniční (VUZ), dceřiná společnost Českých drah, nedávno představil zástupcům českých médií firmu a cerhenický okruh. Pod pokličku střeženého, režimového pracoviště nechala nahlédnout novináře z předních tuzemských redakcí.

VUZ se na okruhu prezentoval médiím

Management VUZ žurnalistům představil společnost jako takovou, prezentoval produkty pro oblasti zkušebnictví i hodnotitelství. Deklaroval také na několika příkladech absolutní nezávislost, striktní, rovnocenný přístup při různých zkouškách a vůbec fakt, že se VUZ těší mezi klienty výbornému renomé právě na základě vysoké kvality testování. Na závěr byl v cerhenickém areálu VUZ novinářům představen Dynamický zkušební stav. Na všemožné otázky odpovídali, kromě generálního ředitele a předsedy představenstva VUZ Martina Bělčíka, technický ředitel Ondřej Fanta anebo vedoucí Zkušební laboratoře VUZ Petr Chlum.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

Nezkazíme si jméno nekvalitní pracíPětioký: Nezkazíme si jméno nekvalitní prací

29.11.2019 - Marka Pětiokého ještě v dobách studií na vysoké škole ani nenapadlo, že mu jednou pod rukama projdou projekty na největší tuzemské železniční stavby. Pak ale nastoupil do Kanceláře autorizované osoby Výzkumného Ústavu… »

Inovace jsou příležitostí a výzvouInovace jsou příležitostí a výzvou

20.11.2019 - Účast vysoce odborně specifických subjektů ve výzkumných projektech je nezbytnou součástí pro zajištění úspěchu a stability firmy. Úspěch je velmi závislý i na míře inovace, kterou je subjekt schopen udržovat odbornou zdatnost,… »

DPOV montuje wi-fi do desítek vozidel ČD DPOV montuje wi-fi do desítek vozidel ČD

7.11.2019 - Prakticky ve všech podnicích DPOV se v současnosti usilovně pracuje na instalaci technologie sloužící pro příjem bezdrátového internetu ve vlacích. Wi-fi je nyní umisťována do celé řady vozidel Českých drah. Jedná se jak o osobní… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika