Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / VUZ se na okruhu prezentoval médiím

VUZ se na okruhu prezentoval médiím

26.11.2019 – autor: JOSEF HOLEK

Výzkumný ústav železniční (VUZ), dceřiná společnost Českých drah, nedávno představil zástupcům českých médií firmu a cerhenický okruh. Pod pokličku střeženého, režimového pracoviště nechala nahlédnout novináře z předních tuzemských redakcí.

VUZ se na okruhu prezentoval médiím

Management VUZ žurnalistům představil společnost jako takovou, prezentoval produkty pro oblasti zkušebnictví i hodnotitelství. Deklaroval také na několika příkladech absolutní nezávislost, striktní, rovnocenný přístup při různých zkouškách a vůbec fakt, že se VUZ těší mezi klienty výbornému renomé právě na základě vysoké kvality testování. Na závěr byl v cerhenickém areálu VUZ novinářům představen Dynamický zkušební stav. Na všemožné otázky odpovídali, kromě generálního ředitele a předsedy představenstva VUZ Martina Bělčíka, technický ředitel Ondřej Fanta anebo vedoucí Zkušební laboratoře VUZ Petr Chlum.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5

Další články této rubriky

Technické specifikace interoperability jsou základem specialistů VUZTechnické specifikace interoperability jsou základem specialistů VUZ

25.5.2020 - S železnicí se Václav Souček, vedoucí oddělení infrastruktury úseku technického ředitele Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ), seznámil už v útlém věku. Doba pokročila a dnes je zkušeným, klíčovým pracovníkem ústavu a… »

ČD Cargo zajišťuje přepravy lihu pro dezinfekciČD Cargo zajišťuje přepravy lihu pro dezinfekci

21.5.2020 - Lidská společnost prochází obdobím těžké zkoušky, která nemá přinejmenším v posledních desetiletích obdoby. Pandemie onemocnění COVID-19 zasáhla v podstatě celý svět a Evropa je jedním z jejích ohnisek. Většina opatření… »

Do ČD-T zamířil Jan VoboraDo ČD-T zamířil Jan Vobora

14.5.2020 - ČD - Telematika má od března nového obchodního ředitele. Stal se jím Jan Vobora, který má více než 20 let zkušeností s přímým i nepřímým prodejem IT řešení a telekomunikačních služeb, řízením obchodních procesů i s… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika