Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / Reklamní spot „Punkva“ sklízí úspěch

Reklamní spot „Punkva“ sklízí úspěch

13.8.2020 – autor: REDAKCE

Nová kampaň ČD s hercem Ivanem Trojanem v roli punkera, která od června láká cestující za zábavou i do přírody s aplikací Vlakem na výlet, sklízí úspěchy. Na začátku července 2020 byla reklama otestována ve srovnání s ostatními novými a nejsilněji nasazovanými televizními spoty.

Reklamní spot „Punkva“ sklízí úspěch

Úspěch sklidila hned vněkolika kritériích. Známost videa dosáhla 60 %, což představuje vysoce nadprůměrnou hodnotu všech spotů vůbec (průměr je 44 %). Znamená to tedy, že si diváci reklamy všimli azapamatovali si ji mezi všemi ostatními reklamami. Líbivost testovaného spotu ČD si vydobyla dobrou známku 6,2 nastupnici 1až 10. Hodnota je to tak lepší než dlouhodobý průměr všech reklam aje známo, že líbivá reklama prodává více. Podle výsledků výzkumu společnosti SujetFocus se jedná oúspěšný, nápadný aoriginální TV spot, který diváky zaujal.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 2.67

Další články této rubriky

Přeprava s Čínou po Nové hedvábné stezce rostePřeprava s Čínou po Nové hedvábné stezce roste

6.10.2020 - Společnost ČD Cargo Logistics, stoprocentní dceřiná společnost největšího tuzemského železničního dopravce ČD Cargo, zaznamenává růst poptávky po železniční přepravě zboží mezi Českou republikou a Čínou i v opačném… »

V IT technologiích je VUZ průkopníkemV IT technologiích je VUZ průkopníkem

5.10.2020 - Informační technologie hýbou světem. Tento fakt si již v mládí uvědomoval i Jaroslav Eichler, vedoucí oddělení IT Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ). Zkušenosti nabíral v řadě nadnárodních firem, aby po letech přešel pod… »

TSI jsou pro specialisty VUZ zákonemTSI jsou pro specialisty VUZ zákonem

25.8.2020 - Expert Kanceláře autorizované osoby (KAO) Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ) Jan Veselík je železničářské dítě. Jeho otec byl strojvedoucím, a pokud to bylo možné, podíval se malý Honzík i na stanoviště. Nyní je z Jana… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika