Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / Na rekonstrukci vozidel LINT se podílela také ČD – Telematika

Na rekonstrukci vozidel LINT se podílela také ČD – Telematika

17.2.2020 – autor: REDAKCE

Dceřiná společnost Českých drah ČD - Telematika se významně podílela na rekonstrukci drážních vozidel Alstom LINT 27 a 41.

Na rekonstrukci vozidel LINT se podílela také ČD – Telematika

Celkovou rekonstrukci provedla firma ČMŽO - elektronika z Hranic na Moravě a ČD - Telematika zajistila kompletní dodávku a montáž patnácti kusů radiostanic Radom FMX 20C.  Úkolem ČD - Telematiky bylo především zajištění technické dokumentace, materiálu, montáže a oživení radiostanic včetně komplexního ověření funkčnosti a zajištění podkladů pro provedení potřebného auditu. Ten po úspěšně dokončených montážích proběhl ve Výzkumném Ústavu Železničním (VÚŽ) Velim. Termín pro úspěšné dokončení veškerých prací byl určen náběhem nového grafikonu a postup prací byl stanoven harmonogramem montáží, který musel reflektovat termíny dodávek technologie od výrobce. ČD - Telematika dokončila práce včas podle plánu.


Průměrné hodnocení (5 hlasů): 3

Další články této rubriky

Přeprava jednotlivých vozových zásilekPřeprava jednotlivých vozových zásilek

23.3.2020 - Přeprava jednotlivých vozových zásilek je produktem, jehož nabídkou se ČD Cargo odlišuje od ostatních tuzemských železničních dopravců. Jako jediné totiž tuto službu nabízí celosíťově všem zákazníkům a pro přepravy všech… »

Brzdařina je právem pýchou VUZBrzdařina je právem pýchou VUZ

20.3.2020 - Zdá se to neuvěřitelné, ale v technologiích brzd železničních kolejových vozidel se v Evropě neztratíme. Tak jako technický odkaz Josefa Daňka, hlavního autora brzdy DAKO, úspěšně rozvíjejí konstruktéři DAKO-CZ v Třemošnici,… »

RegioSharky opravují ve veselském závodě DPOVRegioSharky opravují ve veselském závodě DPOV

25.2.2020 - Čtvrtým rokem se Provozní středisko oprav dceřiné společnosti Českých drah DPOV ve Veselí nad Moravou věnuje nejen údržbě, ale především opravám nejmodernějších dieselových jednotek řady 844, které nesou obchodní název… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika