Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / DVI se stal úspěšným školitelem

DVI se stal úspěšným školitelem

11.2.2019 – autor: REDAKCE

Dopravní vzdělávací institut (DVI) uspěl ve výzvě na Školitele pro projekt „Nasedni na expres směr pracovní kariéra“, kterou vyhlásila Národní rada osob se zdravotním postižením ČR (NRZP).

DVI se stal úspěšným školitelem

Projekt je financován z Evropského Operačního Programu Zaměstnanost a státního rozpočtu ČR a zaměřuje se na osoby se zdravotním postižením. Jedná se o společný projekt Národní rady osob se zdravotním postižením ČR a Českých drah za spolupráce „Školitele“, dceřiné společnosti DVI. V rámci projektu absolvovali vybraní účastníci 15 dnů odborného kurzu zaměřeného na vzdělání pro budoucí odborné referenty dopravy a přepravy. Kurz začal v Praze v prostorách NRZP 3. prosince a skončil v lednu. Praktická část přípravy aktuálně probíhá ve spolupráci s Českými drahami. Do kurzu nastoupilo pět účastníků a jedna asistentka, která pomáhá hendikepovanému mladému muži. Ten zde byl jako zástupce mužů jediný, jinak to byly čtyři odvážné ženy, které nabídky využily.


Průměrné hodnocení (8 hlasů): 4.5

Další články této rubriky

Tváře VUZ: Naším hlavním mottem je nezávislostTváře VUZ: Naším hlavním mottem je nezávislost

12.8.2019 - Výzkumný ústav železniční a jeho Zkušební laboratoř pracují pro všechny evropské výrobce kolejových vozidel. Zároveň díky absolutní nestrannosti a kvalitě zkoušek se těší skvělému renomé. Laboratoř si však není třeba… »

Neexistuje negativní, ale ani pozitivní výsledekVUZ: Neexistuje negativní, ale ani pozitivní výsledek

10.7.2019 - Zkušební laboratoř Výzkumného Ústavu Železničního (ZL VUZ) patří mezi skupinu akreditovaných zkušebních laboratoří, tedy těch, na jejichž kvalitu a nestrannost pravidelně dohlíží Český institut pro akreditaci (ČIA). Tento… »

Rodinný den ve Zkušebním centru VUZRodinný den ve Zkušebním centru VUZ

4.7.2019 - Zkušební centrum Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ) ve Velimi, kde se obvykle testuje nejmodernější železniční technika, se v neděli 16. června stalo místem, kde mohli zaměstnanci VUZ strávit příjemný den se svými… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika