Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / DVI se stal úspěšným školitelem

DVI se stal úspěšným školitelem

11.2.2019 – autor: REDAKCE

Dopravní vzdělávací institut (DVI) uspěl ve výzvě na Školitele pro projekt „Nasedni na expres směr pracovní kariéra“, kterou vyhlásila Národní rada osob se zdravotním postižením ČR (NRZP).

DVI se stal úspěšným školitelem

Projekt je financován z Evropského Operačního Programu Zaměstnanost a státního rozpočtu ČR a zaměřuje se na osoby se zdravotním postižením. Jedná se o společný projekt Národní rady osob se zdravotním postižením ČR a Českých drah za spolupráce „Školitele“, dceřiné společnosti DVI. V rámci projektu absolvovali vybraní účastníci 15 dnů odborného kurzu zaměřeného na vzdělání pro budoucí odborné referenty dopravy a přepravy. Kurz začal v Praze v prostorách NRZP 3. prosince a skončil v lednu. Praktická část přípravy aktuálně probíhá ve spolupráci s Českými drahami. Do kurzu nastoupilo pět účastníků a jedna asistentka, která pomáhá hendikepovanému mladému muži. Ten zde byl jako zástupce mužů jediný, jinak to byly čtyři odvážné ženy, které nabídky využily.


Průměrné hodnocení (8 hlasů): 4.5

Další články této rubriky

Lidé VUZ: Kdo se v dnešní době zastaví, tak couvá…Lidé VUZ: Kdo se v dnešní době zastaví, tak couvá…

17.4.2019 - Na pozici člena představenstva a technického ředitele Výzkumného Ústavu Železničního byl v září jmenován Ondřej Fanta. Zkušený manažer, který po práci mění padnoucí oblek za motokrosové oblečení a vyráží na trať. Do… »

Nový překladač v terminálu LovosiceNový překladač v terminálu Lovosice

15.4.2019 - Služeb už třetího moderního překladače mohou od loňského podzimu využít v lovosickém intermodálním terminálu, který provozuje společnost ČD-DUSS. Terminál leží v průmyslové oblasti severozápadních Čech, kde je velice silná… »

JLV slaví šedesátku. Nabízí speciality mladých kuchařůJLV slaví šedesátku. Nabízí speciality mladých kuchařů

26.3.2019 - Cestující si v jídelních a bistrovozech Českých drah pochutnají na vybraných kulinářských specialitách. Sezonní nabídky JLV letos sestavil úspěšný Juniorský národní tým Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Přehlídku chutí a… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika