Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / DVI se stal úspěšným školitelem

DVI se stal úspěšným školitelem

11.2.2019 – autor: REDAKCE

Dopravní vzdělávací institut (DVI) uspěl ve výzvě na Školitele pro projekt „Nasedni na expres směr pracovní kariéra“, kterou vyhlásila Národní rada osob se zdravotním postižením ČR (NRZP).

DVI se stal úspěšným školitelem

Projekt je financován z Evropského Operačního Programu Zaměstnanost a státního rozpočtu ČR a zaměřuje se na osoby se zdravotním postižením. Jedná se o společný projekt Národní rady osob se zdravotním postižením ČR a Českých drah za spolupráce „Školitele“, dceřiné společnosti DVI. V rámci projektu absolvovali vybraní účastníci 15 dnů odborného kurzu zaměřeného na vzdělání pro budoucí odborné referenty dopravy a přepravy. Kurz začal v Praze v prostorách NRZP 3. prosince a skončil v lednu. Praktická část přípravy aktuálně probíhá ve spolupráci s Českými drahami. Do kurzu nastoupilo pět účastníků a jedna asistentka, která pomáhá hendikepovanému mladému muži. Ten zde byl jako zástupce mužů jediný, jinak to byly čtyři odvážné ženy, které nabídky využily.


Průměrné hodnocení (7 hlasů): 4.86

Další články této rubriky

Tváře VUZ: Neexistuje požadavek, který bychom nevyřešiliTváře VUZ: Neexistuje požadavek, který bychom nevyřešili

19.2.2019 - Provozní ředitel zkušebnictví a člen představenstva Výzkumného Ústavu Železničního Miloš Klofanda se stal nedílnou součástí několika generací české železnice. Stál u mnoha milníků, zažil neuvěřitelné příběhy, byl u… »

ČD Cargo modernizuje lokomotivní parkČD Cargo modernizuje lokomotivní park

2.1.2019 - V letošním roce uzavřelo ČD Cargo na základě výběrových řízení několik smluv týkajících se modernizace lokomotivního parku. Moderní hnací vozidla jsou jednou z podmínek úspěchu na dopravním trhu. O které stroje se konkrétně… »

ČD Cargo rozšiřuje park interoperabilních lokomotiv ČD Cargo rozšiřuje park interoperabilních lokomotiv

10.9.2018 - Další čtyři interoperabilní lokomotivy Vectron, které doplní osmičku již dříve pořízených strojů stejné řady, nakoupí na přelomu roku 2018/2019 dceřiná společnost Českých drah ČD Cargo. To například umožní expanzi firmy… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika